Małgorzata Rozenek oszukała fanów? Gwiazda zabrała głos w sprawie nieobecności na Paradzie Równości!

29 czerwca 2022
Przez: : M.J

Na profilu w mediach społecznościowych Małgorzaty Rozenek ostatnio pojawiły się zdjęcia w tęczowej stylizacji, którą przygotowała specjalnie na Paradę Równości. Jednak internauci i media zarzucili Rozenek oszustwo. Gwiazda faktycznie nie uczestniczyła w wydarzeniu i tylko wystylizowała się do zdjęć? Jest komentarz!

Stylizacja Małgorzaty Rozenek na Paradzie Równości

Małgorzata Rozenek jest bez wątpienia jedną z najbardziej aktywnych gwiazd w mediach społecznościowych. Nie jest również tajemnicą, że chętnie bierze udział w różnego rodzaju akcjach społecznych, o czym za każdym razem głośno mówi na swoim profilu.

ZOBACZ TAKŻE: Małgorzata Rozenek “walczyła o życie” na obozie Anny Lewandowskiej! Ile kosztuje taka “przyjemność”?

W miniony weekend w stolicy odbyła się Parada Równości, w której udział ochoczo biorą gwiazdy, a następnie relacjonują to wydarzenie na swoich profilach. Na Instagramie Małgorzaty Rozenek mogliśmy zobaczyć, jak minuta po minucie przygotowuje się do tego wydarzenia.

Rozenek tym razem zdecydowała się na stylizację, od której ciężko było oderwać wzrok. Zielona obcisła sukienka perfekcyjnie podkreśliła szczupłą sylwetkę Małgosi, a tęczowe skrzydła i makijaż dopełniły całą stylizację. Uwagę zwracały również buty gwiazdy, na niebotycznie wysokim obcasie.

ZOBACZ TAKŻE: Tęczowa stylizacja Małgorzaty Rozenek na Paradzie Równości

Jednak w mediach zaczęły pojawiać się informacje, że Małgosia jedynie przygotowała stylizację, aby umieścić zdjęcia na Instagramie, a sama nie wzięła udziału w Paradzie Równości, która przeszła ulicami stolicy 25 czerwca. Jak się z tego wytłumaczyła?

Małgorzata Rozenek odpowiada na zarzuty

Według mediów i internautów na przygotowaniu stylizacji skończyło się uczestnictwo Rozenek w Paradzie Równości.

ZOBACZ TAKŻE: Rozenek weźmie jednak udział w tanecznym show? Iwona Pavlović nie kryje zachwytu!

Małgorzata spędziła kilka godzin na robieniu makijażu i charakteryzacji, bo jej strój naprawdę wyglądał imponująco. Potem gdy już była gotowa, poszła na Paradę dosłownie na chwilę. Przeszła po pasach, udokumentowała to na Instagramie i wróciła do innych obowiązków influencerki”- miał powiedzieć informator portalu Pudelek.

Małgorzata Rozenek.
Stylizacja Rozenek na Paradę Równości.

Portal Plejada postanowił zasięgnąć informacji u źródła. Jak się okazuje, Rozenek nie chciała “rozgrzebywać tego od nowa”.

To jest tak, że ja jestem teraz w bardzo intensywnym czasie zawodowo i nie tylko. Nie mam jak się pochylić nad tematem. Wydaje mi się, że temat został już zapomniany i nie rozgrzebujmy tego od nowa”- powiedziała w rozmowie z Plejadą.

Źródło: Pudelek / Plejada / Instagram Małgorzaty Rozenek / Akpa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej