Małgorzata Rozenek z grzywką w platynowych blond włosach! Udana przemiana?

2 listopada 2021
Przez: : M.J

Znane osoby niejednokrotnie zachwycały swoich obserwatorów w mediach społecznościowych metamorfozami. Tym razem nową fryzurą pochwaliła się Małgorzata Rozenek. Czy faktycznie zdecydowała się na tak drastyczną przemianę? Zobaczcie, jak wygląda Małgosia z grzywką w blond włosach!

Kilka słów o metamorfozach Małgorzaty Rozenek

Nie da się ukryć, że każda kobieta raz na jakiś czas lubi zmienić coś w swoim wyglądzie. Małgorzata Rozenek zdecydowanie należy do grona tych osób, które niejednokrotnie zaskakiwały nas swoimi metamorfozami.

Zobacz także: Szelągowska zaskoczyła nową fryzurą! Jak wygląda w naturalnych włosach?

Jak pamiętamy za czasów Perfekcyjnej pani domu Rozenek nosiła długie włosy, a następnie zdecydowała się na drastyczną metamorfozę ścinając je do ramion. Od tamtej pory Małgorzata jest wierna prostej fryzurze z wyraźnie widocznymi pasemkami, która nigdy nie wyjdzie z mody. Obserwatorzy profilu Rozenek doskonale również wiedzą, że jej Instagram jest istną skarbnicą ciekawych stylizacji, a ona sama uważana jest za jedną z najlepiej ubranych Polek w show-biznesie.

31 listopada po raz kolejny Majdanowie zrobili szum wokół siebie decydując się na zjawiskowe przebrania z okazji Halloween. Wówczas na Instagramie Rozenek pojawiło się zdjęcie w całkowicie nowej fryzurze.

Zobacz także: Majdanowie przebrali się za rodzinę Adamsów! Przeszli samych siebie!

A jak Małgorzata Rozenek wygląda w jasnym blondzie z grzywką?

Małgorzata Rozenek z grzywką

Jakiś czas temu na Instastories Rozenek pojawiło się zdjęcie w długich blond włosach i grzywką ściętą na równo. Małgorzata, choć nie zdecydowała się na tak drastyczną metamorfozę, to postanowiła sprawdzić, jak będzie się prezentowała w grzywce. Korzystając z okazji, że przebywała u stylisty fryzur Kajetana Góry pobawiła się perukami, dzięki czemu możemy zobaczyć ją w całkowicie nowym wydaniu. Rozenek z prostą, blond grzywką jest nie do poznania!

“A jeszcze będąc u Kajetana Góry pobawiłam się perukami”- podpisała zdjęcie Rozenek.

Musimy przyznać, że idealnie pasuje tu powiedzenie – ładnemu we wszystkim ładnie.

Matemorfoza Małgorzaty Rozenek.
Rozenek w blond włosach i grzywce.

Też się z tym zgadzacie? Jak podoba Wam się Rozenek z grzywką?

Źródło: Instagram Małgorzaty Rozenek

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej