Małgorzata Tomaszewska urodziła! Wybrała piękne imię dla córeczki!

20 lutego 2024
Przez: : K.M.

W sierpniu tego roku na Instagramie prezenterki pojawiło się zdjęcie, na którym zaprezentowała swoje ciążowe krągłości. Wówczas okazało się, że Małgorzata Tomaszewska wraz z mężem spodziewają się drugiego dziecka. Wiele wskazuje na to, że ich drugi potomek jest już na świecie, a wszystko zdradził tato prezenterki – Jan Tomaszewski.

Małgosia to znana polska prezenterka telewizyjna i dziennikarka, która od lat związana jest z Telewizją Polską. Początkowo w porannym programie Pytanie na śniadanie zajmowała się działem kultury i show-biznesu, a w maju 2019 roku została jedną z prowadzących. Była gospodarzem również takich programów jak: Dance Dance Dance, magazynu Lajk!, benefisu Zenona Martyniuka i wielu imprez masowych oraz koncertów.

Zobacz także: Skandaliczna wymiana zdań Idy Nowakowskiej i Tomasza Wolnego w Pytaniu na śniadanie!

Związek Małgorzaty Tomaszewskiej

Małgorzata jest dwukrotnie rozwiedziona, jej pierwszym mężem był kierowca o nazwisku Słomina. Po drugim przyjęła nazwisko. Z drugim mężem Ahmetem Seyfi Yigit Tarci ma 6-letniego syna Enzo. Od kilku lat dziennikarka jest w szczęśliwym związku, tę informację zdradziła niedawno w jednym z wywiadów. Celebrytka jednak nie zdradza tożsamości partnera.

Na zdjęciu z Instagrama, na którym Małgosia podzieliła się tą szczęśliwą informacją z fanami, możemy się dowiedzieć, że był to dopiero początek ciąży, ponieważ był to trzeci miesiąc.

Małgorzata Tomaszewska urodziła!

Jan Tomaszewski, były bramkarz i ojciec prezenterki Małgorzaty Tomaszewskiej, przekazał “Super Expresowi” informację o narodzinach drugiego dziecka swojej córki. W wywiadzie dla gazety Jan wyraził swoje szczęście z powodu narodzin wnuczki oraz życzył córce i wnuczce wszystkiego najlepszego.

“Kochane kobitki! Gosia i Luiza, pomimo wielu trudności okazałyście się wspaniałe. Gratuluję szczęśliwego przyjścia na świat. Trzymajcie tak dalej. Tato, dziadek – Tomek”

Tato Małgorzaty Tomaszewskiej podkreślił, że mimo trudności, obie okazały się wspaniałe. Dodał, że zarówno córka, jak i wnuczka czują się dobrze. Ujawnił również, że dziewczynka otrzymała imię Luiza. Jan opowiedział, że Małgorzata pojechała do szpitala o godzinie 10 rano, a o godzinie 16 urodziła. Podkreślił, że jest bardzo szczęśliwy z powodu narodzin wnuczki i że obie są zdrowe i dzielne.

 “Wszystko udało się szczęśliwie. Gosia pojechała o godzinie 10 rano do szpitala, o 16 urodziła Luizę. Moje kochane dziewczyny są zdrowe i dzielne, a ja naprawdę szczęśliwy! “

Nie pozostaje nam nic innego, jak poczekać aż świeżo upieczona mama zabierze głos.

Gratulujemy!

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej