Małgorzata Walczak pochwaliła się zmianami po rozstaniu z Filipem Chajzerem! W sieci pojawiło się wiele ciepłych słów

15 czerwca 2022
Przez: : KS

Małgorzata Walczak to była partnerka znanego dziennikarza Filipa Chajzera, która także od lat jest związana z tym zawodem. Kobieta zdradziła, że po rozstaniu w końcu przyszedł dla niej lepszy czas. Pochwaliła się nową pracą. W sieci pojawiło się wiele ciepłych komentarzy!

Rozstanie Małgorzaty Walczak i Filipa Chajzera

Niedawno w sieci pojawiły się informacje o rozstaniu Małgorzaty Walczak  Filipa Chajzera. Wiele osób nie kryło zdziwienia, a także negatywnych komentarzy skierowanych w stronę dziennikarza.

Przypomnijmy, że związek Walczak i Chajzera rozpoczął się w tajemnicy przed mediami. Dopiero po czasie wyszło, że para poznała się w pracy. Mimo wszystko, nieczęsto pojawiali się razem w błysku fleszy i na czerwonym dywanie. Owocem ich związku jest syn Aleksander, którego dumni rodzice często chwalą się wspólnymi zdjęciami w sieci, choć nie ujawniają jego wizerunku.

Niedługo po pierwszych doniesieniach, że para się rozstała, wystosowali oświadczenia, w których potwierdzili te informacje. W sieci szybko pojawiły się słowa wsparcia dla kobiety.

Małgorzata Walczak kariera
Małgorzata Walczak

Zobacz także: Zygmunt Chajzer o rozstaniu syna z Małgorzatą Walczak

Małgorzata Walczak o zmianach w życiu po rozstaniu z Chajzerem

Była partnerka Chajzera zamieściła w swoich social mediach wpis, na którym uchyla rąbka tajemnicy, jak teraz wygląda jej życie. Otóż, okazuje się, że zaszły w nim niemałe zmiany. Dotyczy to również kariery zawodowej kobiety.

Walczak na przestrzeni lat pracowała dla stacji TVP oraz TVN. Dziennikarka zajmuje się również managementem.

Okazuje się, że już niebawem 38-latkę czekają nowe wyzwania zawodowe. Mimo, że nie zdradziła konkretnie, czym będzie się zajmować, wiadomo, iż rozpoczyna nową pracę.

,,Podobno jak człowiek uwierzy w siebie to może przenosić góry. Wczoraj usłyszałam , że warto wyznaczać sobie realne cele i się ich trzymać . Może świata nie podbiję ale naprawdę cieszę się z małych sukcesów.’’

Te słowa opatrzyła hasztagiem #newjob.

Pod tym wpisem szybko pojawiły się gratulacje i słowa wsparcia ze strony internautów, a także osób związanych z branżą telewizyjną.

źródło: Instagram Małgorzaty Walczak

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej