Marcel Tułacz: [wiek, the Voice Kids 6, Instagram]

27 kwietnia 2023
Przez: : W.M.

Marcel Tułacz jest jednym z finalistów 6 edycji The Voice Kids, który o wygraną walczyć będzie w drużynie Tomsona i Barona. Kim jest ile, ma lat i co wiadomo o Marcelu z The Voice Kids 6?

Marcel Tułacz: wiek

Marcel z The Voice Kids 6 ma 14 lat. Uczestnika muzycznego talent-show TVP2 cechuje otwarty charakter oraz zdolności muzyczne. Już od siódmego roku życia interesuje się muzyką i rozwija swoje umiejętności, będąc nie tylko utalentowanym wokalistą, ale również multiinstrumentalistą. W Orkiestrze Dętej OSP Chełmce pełni rolę wokalisty oraz gra na perkusji. Chętnie uczestniczy również w warsztatach muzycznych, gdzie spotyka ludzi o podobnych zainteresowaniach i zdobywa cenne doświadczenie. Muzyka stanowi dla niego źródło szczęścia oraz pasji i nie wyobraża sobie bez niej swojej.

The Voice Kids 6

W sobotę 29 kwietnia odbędzie się finał szóstej edycji programu The Voice Kids. W tym roku zdobycie tytułu najlepszego wokalisty będzie miało szanse dziewięcioro młodych i utalentowanych uczestników. W drużynie Cleo do finału awansowali Michał Zarzeka, Pola Płowiak i Marysia Stachera, natomiast z drużyny Dawida Kwiatkowskiego finałową walkę stoczą Miłosz Skierski, Martyna Gąsak , a także Leon Olek. W drużynie Tomsona i Barona, poza Marcelem, w finale pojawią się także Ania Laskowska oraz Kinga Kipigroch.

Zobacz także: Kim jest Kinga Kipigroch z The Voice Kids 6?

Marcel Tułacz zrobił wrażenie na trenerach już podczas Przesłuchań w Ciemno, kiedy zaśpiewał piosenkę “Małe szczęścia” zespołu Varius Manx. Wszyscy trenerzy odwrócili swoje fotele, jednak czternastoletni uczestnik zdecydował się na dołączenie do drużyny Tomsona i Barona. W kolejnych etapach programu, tj. Bitwach oraz Sing-Off-ach, prezentował się doskonale i zasłużenie awansował do finałowej trójki. Czy uda mu się zwyciężyć? Przekonamy się już w trakcie finału 6. edycji The Voice Kids.

Marcel Tułacz: Instagram

Marcel Tułacz prowadzi swój profil na Instagramie. Internauci znaleźć mogą konto finalisty programu The Voice Kids pod nazwą @marcel.tulacz.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez THE VOICE KIDS (@thevoicekidstvp)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez THE VOICE KIDS (@thevoicekidstvp)

źródło: TVP/Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej