Marcela Leszczak nie może wybaczyć Koterskiemu związku z Bryzek? Zabrała głos!

30 czerwca 2022
Przez: : M.J

Marcela Leszczak i Michał Koterski tworzą kochającą się rodzinę wraz ze swoim synkiem – Fryderykiem. Jednak fani pary pamiętają kryzys w ich związku, kiedy rozstali się, a miejsce Marceli przy aktorze zajęła jego koleżanka z planu – Dagmara Bryzek. Zobaczcie, co Leszczak sądzi o Bryzek oraz czy ma o to żal do Michała.

Związek Leszczak i Koterskiego

Marcela Leszczak i Michał Koterski to jedna z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Każdy, kto choć trochę śledzi ich życie doskonale wie, że para miała wzloty i upadki. W pewnym momencie Marcela i Michał przestali publikować wspólne zdjęcia i nagrania na Instagramie co wskazywało na to, że ich związek dobiegł końca. Niedługo później sami zainteresowani potwierdzili przypuszczenia mediów.

Leszczak i Koterski
scena z: Marcela Leszczak, Michał Koterski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Michał szybko znalazł pocieszenie w ramionach 18 lat młodszej koleżanki po fachu – Dagmary Bryzek. Ich związek odbił się szerokim echem w mediach. Para bardzo chętnie publikowała wspólne zdjęcia i dzieliła się łączącym ich uczuciem. Wraz z czasem coraz częściej pokazywali się również na branżowych imprezach.

Nowy związek Koterskiego nie wpłynął dobrze na Marcelę Leszczak, która nie ukrywała, że ciężko widzieć jej ex-partnera z nową ukochaną.

Leszczak ma żal do Koterskiego za związek z Bryzek?

Drogi Dagmary i Michała rozeszły się a aktor wrócił do matki swojego synka – Marceliny. Od tego czasu w związku pary dobrze się układa i ciężko uwierzyć, że jeszcze parę miesięcy temu nie byli razem. Marcela i Michał dzielą się z internautami wspólnymi zdjęciami, wpisami oraz uczuciem.

ZOBACZ TAKŻE: Misiek Koterski rozstał się z partnerką! Dagmara Bryzek potwierdziła koniec związku

Obecnie całą rodziną przebywają na wakacjach, skąd dzielą się licznymi relacjami. Podczas ostatnich dni Marcela umożliwiła zadawanie pytań na swoim Instagramie. Jeden z internautów postanowił wrócić do przeszłości i zapytać ją, czy zdarza się wypomnieć Michałowi poprzedni związek.

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest Dagmara Bryzek?

Marcela odpowiedziała, że choć dochodzi do takich sytuacji są one jedynie w formie żartu. Dodała, że temat ten jest dla niej i Michała zamknięty.

Instagram Leszczak
Leszczak na temat związku Koterskiego z Bryzek

Źródło: Instagram Marceliny Leszczak, Michała Koterskiego, Akpa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej