Marcela Leszczak ostro skomentowała nowy związek Miśka Koterskiego

24 sierpnia 2021
Przez: : W.M.

Marcela Leszczak i Misiek Koterski przez kilka lat tworzyli związek i doczekali się na świecie synka Fryderyka. Po rozstaniu z modelką aktor zaczął spotykać się z inną kobietą. Marcela w końcu zabrała głos i skomentowałam jego nowy związek.

Leszczak o nowym związku Miśka
Marcela Leszczak

Koterski i Bryzek

Kilka dni temu światło dziennie ujrzała skrywana dotąd tajemnica. Okazało się, że Michał Koterski, który kilka miesięcy wcześniej rozstał się z matką swojego syna – Marcelą Leszczak, zaczął spotykać się z aktorką Dagmarą Bryzek. Młodszą o kilkanaście lat partnerkę Misiek poznał na planie filmu Gdzie diabeł nie może tam pośle baby. Co ciekawe informacje o tym, że serce Koterskiego jest ponownie zajęte, pierwszy zdradził twórca filmu Janusz Iwanowski.

Wkrótce aktor potwierdził doniesienia, publikując zdjęcia z romantycznej kolacji z Dagmarą. Także ostatnio na profilu Miśka pojawiło się nowe zdjęcie z partnerką, na którym zakochani nie szczędzą sobie czułością.

https://www.instagram.com/p/CS3GMChIw7i/

Zobacz także: Koterski przestał ukrywać związek z nowa dziewczyną.

Leszczak o nowym związku Koterskiego

Niedawno media zaczęły informować, że Misiek Koterski zaczął spotykać się z nową kobietą – Dagmarą Bryzek. Wszystko wskazuje na to, że związek Miśka i młodszej od niego o 16 lat partnerki kwitnie. Na profilu byłego narzeczonego Marceli pojawia się coraz więcej zdjęć z Dagmarą.

Obserwatorzy Marceli zaczęli się zastanawiać, jak mama Frysia radzi sobie z zaistniałą sytuacją. Dotychczas Leszczak nie chciała komentować nowego związku swojego byłego partnera, jednak w końcu modelka zabrała głos, wbijając nieco szpilę byłemu partnerowi.

„Będąc odpowiedzialnym człowiekiem i przede wszystkim rodzicem małego człowieka, wrzucę tylko to jako odpowiedź na liczne wiadomości i zapytania. Być może to was nie satysfakcjonuje, ale mam przy sobie małego człowieka, za którego uczucia i emocje odpowiadam ja, dlatego nic nigdy więcej w tej sprawie nie napiszę. Cieszę się, że Frysio jest na tyle mały i nie ma dostępu do internetu, bo może żyć w niewiedzy i radości życia codziennego, bez wstydu…”

Leszczak komentuje związek Miśka
Marcela Leszczak o nowym związku Miśka

Niestety prawdopodobnie ostatnie wydarzenie w życiu Marceli sprawiły, że była partnerka Miśka wróciła do nałogu – palenia papierosów.

Leszczak ponownie pali papierosy
Marcela Leszczak wróciła do nałogu

źródło: Instagram Marcel Leszczak/Instagram Michał Koterski

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej