Misiek Koterski spotyka się z młodszą o 18 lat aktorką? Te zdjęcia rozwiewają wszelkie wątpliwości

18 sierpnia 2021
Przez: : W.M.

Kilka dni temu media obiegła informacja o tym, że Michał Koterski spotyka się z młodszą koleżanką z planu filmu, nad którym pracował – Dagmarą Bryzek. Dotychczas Misiek nie chciał potwierdzić tej zaskakujące nowiny, jednak na jego profilu pojawiły się nowe zdjęcia, które powinny rozwiać wszelkie wadliwości.

Życie uczuciowe Miśka

Michał Koterski przez kilka lat spotykał się z modelką Marcela Leszczak, znaną widzom z programu Top Model. Para była nawet zaręczona i wielokrotnie podkreślała, że uczucie, które ich połączyło jest szczere i wyjątkowe. W 2017 roku na świecie pojawiło się ich wspólne dziecko fryderyk. Krótko po narodzinach synka Misiek i Marcela rozstali się, jednak para postanowiła dać sobie jeszcze jedną szasnę i rodzice Frysia wrócili do siebie. Ostatecznie ich związek nie przetrwał i Koterski oraz Leszczak rozstali się w zgodzie, wciąż wychowując wspólnie synka.

Kilka dni temu na jaw wyszło, że serce Michała Koterskiego ponownie jest zajęte. Informację tę niespodziewanie zdradził twórca filmu Gdzie diabeł nie może tam pośle baby – Janusz Iwanowski. Producent wyjawił, że na planie filmu Misiek zakochał się ze wzajemnością w aktorce Dagmarze Bryzek.

„Michał i Dagmara, grając razem; zakochali się bez pamięci . Michał Koterski twierdzi, że to wszystko – niczym grom z jasnego nieba – spłynęło na nich z samej góry. Bardzo w się cieszymy, że szczęśliwie połączyliśmy dwa zagubione serca w świecie show biznesu. Trzymamy kciuki za bardzo zdolną, młodą aktorkę i jej nowy związek.”

https://www.instagram.com/p/CRZbq6ZpH34/

Zobacz także: Kim jest Dagmara Bryzek – nowa dziewczyna Koterskiego?

Misiek Koterski i Dagmara Bryzek są parą?

Kilka dni temu aktor został zapytany, czy w jego życiu pojawiła się nowa kobieta. Misiek odpowiedział wówczas:

„Nie chcę powiedzieć, bo jeszcze nie jestem na to gotowy. Ale jak to mówią, co się odwlecze to nie uciecze. Jak to mówią, każda tajemnica w końcu wyjdzie na wierzch” – mówił niedawno Misiek w rozmowie z Faktem

Wszystko wskazuje na to, że Koterski nie chciał już dłużej czekać z przedstawieniem swojej wybranki. Na profilu aktora pojawiło się zdjęcie jego ukochanej, z którą wybrał się na romantyczną kolację. Także Dagmara Bryzek udostępniła na swoim profilu zdjęcie Miśka, oznaczając go dodatkowo czerwonym sercem.

Koterski i Bryzek
Misiek Koterski i Dagara Bryzek
Kim jest nowa partnerka Koterskiego?
Misiek Koterski i Dagmara Bryzek

Zaskoczeni?

źródło: Instagram Michał Koterski/Fakt

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej