Marcelina Zawadzka nie wróci do “Pytania na śniadanie”. Wiemy, kto ją zastąpi!

1 października 2020
Przez: : MC

Po głośnym skandalu związanym z oszustwem podatkowym okazuje się, że Marcelina Zawadzka nie wróci do “Pytania na śniadanie”. Warunkiem ponownego prowadzenia programu jest wyjaśnienie sytuacji prawnej modelki. Kto ją zastąpi?

Marcelina Zawadzka jest znaną polską modelką oraz zwyciężczynią konkursu piękności Miss Polonia z 2011 roku. Była pierwszą Polską po 1989 roku, która zabrnęła w Miss Universe aż tak daleko. Marcelina rozpoczęła również karierę telewizyjną. Prowadziła „Pytanie na Śniadanie” , a dodatkowo można było ją obserwować w takich produkcjach jak „Pierwsza miłość”„Taniec z gwiazdami” czy „Dance Dance Dance”.

W ostatnich tygodniach o Marcelinie było bardzo głośno, głównie za sprawą oszustwa podatkowego, o które została oskarżona. Warto przypomnieć o tzw. “karuzeli vatowskiej”. To poważne przestępstwo skarbowe, które polega na uszczupleniu budżetu państwa. Osoby zamieszane w ten proceder nie płacą należnego podatku VAT lub wyłudzają jego zwrot.

Do mediów trafiła informacja, że prezenterkę oskarżono o oszustwa skarbowe, fałszerstwo faktur oraz pranie brudnych pieniędzy, za które grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności. Prezenterka odniosła się do tych doniesień. Zobacz: Marcelina Zawadzka wydała oświadczenie w sprawie afery podatkowej!

Marcelina Zawadzka nie wróci do “Pytania na śniadanie”

Mimo swoich problemów z prawem, modelka już na początku lipca zapowiedziała swój powrót do programu. Nie mniej jednak prezenterki wciąż nie widzimy na szklanym ekranie. Okazuje się, że TVP nie wyobraża sobie Marceliny na stanowisku prezenterki, póki jej sprawa nie zostanie w pełni wyjaśniona.

Marcelina Zawadzka nie ma (póki co) szans na powrót do TVP. Warunkiem jest ostateczne wyjaśnienie jej sytuacja prawna. W praktyce oznacza to zakończenie procesu i wyrok – najlepiej uniewinniający. – W tej chwili Marcelina ma status oskarżonej, zasiada na ławie oskarżonych. Nikt w TVP nie wyobraża sobie, żeby mogła w tej sytuacji prowadzić program śniadaniowy, niezależnie od tego, czy jest winna, czy nie” – informują Wirtualne Media.

W czasie nieobecności Marceliny, na jej miejscu mogliśmy widzieć Marzenę Rogalską lub Idę Nowakowską. Okazuje się jednak, że miejsce Zawadzkiej na ten moment zajmie inne prowadząca. Konkretnie mowa tu o Małgorzacie Opczowskiej z TVP Info.

Myślicie, że Marcelina Zawadzka dowiedzie swojej niewinności?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej