Kim jest partner Marceliny Zawadzkiej? Poznajcie bliżej przystojnego Maxa Gloecknera!

22 czerwca 2021
Przez: : MC

Marcelina Zawadzka ponownie jest zakochana. Trzeba przyznać, że gwiazda ma szczęście do przystojnych mężczyzn. Zapewne wielu z Was zastanawia się, kim jest partner Marceliny Zawadzkiej. Poznajcie go bliżej!

Kariera

Marcelina Zawadzka to znana modelka i utytułowana Miss Polonia, która świetnie sprawdziła się również w roli aktorki jak i prezenterki telewizyjnej. Co więcej, Marcelina ma na swoim koncie ogromną karierę telewizyjną, a swego czasu była jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych gwiazd Telewizji Publicznej. Dała się bliżej poznać prowadząc program Pytanie na Śniadanie. Ponadto wystąpiła w takich produkcjach jak Pierwsza miłośćTaniec z gwiazdami czy Dance Dance Dance.

Telewizyjna kariera Marceliny zakończyła się zaraz po aferze, w którą została zamieszana. Przypomnijmy, że modelka została oskarżona o oszustwa skarbowe. Mimo wielu oświadczeń i tłumaczeń sprawa wciąż jest w toku, a konsekwencją oskarżenia była utrata posady prowadzącej w Pytaniu na śniadanie.

Zobacz także: Marcelina Zawadzka w mocno wyciętym stroju kąpielowym – HOT

Niedługo po utracie pracy w TVP Marcelina przyznała, że planuje skupić się na sobie. Prężnie działała w mediach społecznościowych i wypoczywała na rajskich wczasach. W tym właśnie czasie opublikowała zdjęcia ze swoim ówczesnym partnerem – Tomaszem Włodarczykiem. Ich miłość nie trwała jednak długo, a w ostatnim czasie wyszło na jaw, że serce Marceliny jest zajęte przez innego mężczyznę.

Zobacz także: Kim jest Tomasz Włodarczyk?

Partner Marceliny Zawadzkiej

Marcelina od niedawna tworzy udany związek z niemieckim biznesmenem – Maxem Gloecknerem. Mężczyzna zajmuje się sprzedażą tzw. bransoletek biomagnetycznych, cieszących się w sieci dość nieprzychylnymi opiniami oraz wątpliwym działaniem.

Jak informuje Pudelek, Marcelina przedstawiła już Maxa swoim najbliższym. Ponadto para została spotkana przez paparazzi w Sopocie, gdzie przyłapano ich na licznych czułościach.

“Pojechali razem do Malborka. Marcelina przedstawiła go rodzinie. Potem odpoczywali w Sopocie i domku Marceliny w lesie” – dowiadujemy się ze źródła Pudelka.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć parze dużo miłości i szczęścia!

źródło: Instagram Marcelina_zawadzka, Maxgloeckner , pudelek.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej