Marcelina Zawadzka zrobiła grzywkę! Zmiana na plus?

31 lipca 2020
Przez: : J.J

Marcelina znowu postanowiła poeksperymentować ze swoją fryzurą. Tym razem zdecydowała się na zrobienie sobie grzywki. Jak się prezentuje? Zobaczcie! Marcelina Zawadzka zrobiła grzywkę!

Marcelina Zawadzka swoją karierę rozpoczęła od zdobywania tytułów Miss. Jako reprezentantka naszego kraju w konkursie “Miss Universe 2012”, jako pierwsze Polka od 1989 zakwalifikowała się do czołowej szesnastki. Następnie weszła do świata show-biznesu i od lat zajmuje w nim stabilne miejsce. Od siedmiu lat pracuje jako prezenterka telewizyjna. Na swoim koncie ma wiele programów, które prowadziła, a dzięki którym dodatkowo zyskała niemałą sympatię ludzi. Marcelina próbowała również swoich sił w programach rozrywkowych m.in.: “Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” czy “Dance Dance Dance”.

Ostatnio jest o niej szczególnie głośno, a to za sprawą oskarżeń związanych z oszustwem podatkowym. Niedawno informowaliśmy Was o oświadczeniu modelki – więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ!

Marcelina jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Nic w tym dziwnego, że profil pięknej blondynki obserwuje aż 580 tysięcy fanów, a grono to wciąż się powiększa. Prezenterka pokazuje tam przeróżne zdjęcia, które zazwyczaj zbierają ogromną rzeszę pochlebnych słów na temat urody i figury Marceliny. Warto zwrócić uwagę, że jest ona uznawana za jedną z najpiękniejszych kobiet w świecie polskiego show-biznesu!

Marcelina Zawadzka zrobiła grzywkę!

Niedawno informowaliśmy Was, kiedy modelka postanowiła pokazać się internautom w nowej fryzurze, która na pewno przypadła do gustu wielu jej fanom – o tym przeczytacie TUTAJ!

Zmianom nie ma końca, ponieważ Marcelina po raz kolejny zaprezentowała swoim fanom nowy look! Tym razem wybierając się do fryzjera zdecydowała się swoje włosy pozostawić proste, o długości sięgającej za ramiona. To, co jednak rzuca się w oczy to nowa, prosta grzywka Marceliny, która bardzo zmieniła jej wygląd! Tylko spójrzcie!

Jak podoba się Wam Marcelina w takim wydaniu? My uważamy, że ładnemu we wszystkim jest ładnie!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej