Połącz się z nami

Zmysłowa Marcelina Ziętek kusi w błyszczącym stroju kąpielowym. „Petarda”

Marcelina Ziętek stroju

Z życia gwiazd

Zmysłowa Marcelina Ziętek kusi w błyszczącym stroju kąpielowym. „Petarda”

Ukochana Piotra Żyły opublikowała w sieci niezwykle odważną fotkę, która zachwyciła internautów. Skąpo odziana Marcelina Ziętek chwali się zmysłowym zdjęciem.

Zobaczcie najnowsze zdjęcie Marceliny. Nic dziwnego, że obserwatorzy nie szczędzili Ziętek licznych komplementów.

Kim jest Marcelina Ziętek?

Marcelina Ziętek sporą rozpoznawalność zyskała dzięki udziałowi w popularnym serialu stacji TVN „19+”, w którym od kilku lat wciela się w jedną z głównych bohaterek – Kaję Jarosik. Nie da się ukryć, że głośno o Marcelinie zrobiło się także dzięki jej życiu uczuciowemu. W ubiegłym roku media zaczęły spekulować, że młoda aktorka spotyka się ze znanym skoczkiem narciarskim – Piotrem Żyłą. Mimo że para oficjalnie nie potwierdziła tych informacji, w jednym z ostatnich wywiadów, którego udzieliła Marcelina przyznała, że jest szczęśliwie zakochana.

Zobacz także: Szczęśliwa Marcelina Ziętek potwierdza, że jej serce jest zajęte.

Marcelina Ziętek w błyszczącym stroju

Udział w popularnym serialu i domniemany związek z Piotrem Żyłą sprawiły, że Marceliną zaczęły interesować się wszystkie media w Polsce. Nie inaczej jest także na Instagramie młodej gwiazdy. Jej profil w mediach społecznościowych śledzi już ponad 80 tys. obserwatorów.

Na swoim Instagramie ukochana Piotra publikuje wiele zdjęć, zarówno takich, które pokazują jej życie zawodowe, jak i prywatne. Ostatnio Marcelina postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatoriami odważnym zdjęciem, na którym zaprezentowała się w błyszczącym stroju kąpielowym.

Marcelina ziętek w stroju kąpielowym
Marcelina Ziętek w błyszczącym bikini

Fotka, na której Ziętek eksponuje swoją szczupłą sylwetkę, momentalnie zachwyciła fanów aktorki. Pod zdjęciem 23-latki pojawiło się wiele komplementów ze strony obserwatorów.

„Kobieta petarda!”

„Ale Łogień”

„Jaki sztos”

„piękna Marcelinka!”

Trudno nie zgodzić się z opiniami zachwyconych fanów Ziętek. Myślicie, że Piotrowi również spodobało się odważne i zmysłowe zdjęcie Marceliny? Przypuszczamy, że nie powinno być ku temu żadnych wątpliwości.

A Wy co sądzicie o fotce Marceliny? Macie nadzieję, że na profilu aktorki coraz częściej pojawiać będą się podobne zdjęcia?

źródło: Instagram

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry