Połącz się z nami

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła biorą ślub?! W sieci pojawiły się nagrania z wieczoru panieńskiego

Marcelina Ziętek

Z życia gwiazd

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła biorą ślub?! W sieci pojawiły się nagrania z wieczoru panieńskiego

Marcelina Ziętek bardzo aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie. To właśnie tam zaprezentowała się w skórzanej stylizacji, a naszą uwagę zwrócił ślubny welon na głowie aktorki. Czy to oznacza, że już niebawem stanie na ślubnym kobiercu z Piotrem Żyłą?

Partnerka Piotra Żyły

Marcelina Ziętek, od kiedy związała się z jednym z najbardziej lubianych skoczków narciarskich nie daje o sobie zapomnieć. 22-latka, którą widzowie znają z serialu 19+ doskonale wie, jak podgrzać atmosferę wokół własnej osoby. Choć jeszcze do niedawna na próżno było szukać wspólnych zdjęć pary w sieci, to ostatnio się to zmieniło.

Zobacz także: Romantyczne fotki Ziętek i Żyły z wakacji. Justyna będzie zazdrosna?

View this post on Instagram

A post shared by MARCELINA ZIĘTEK (@marceepan)

22-latka bardzo aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych, gdzie ma stały kontakt ze swoimi obserwatorami. To właśnie tam znajdziemy zdjęcia aktorki z Piotrem. Na wielu fotkach pozuje w odważnych pozach, na których pokazuje swoje zgrabne ciało. Jednak tym razem to Insta Stories Marceli zwróciło naszą uwagę, gdyż pojawiły się tam nagrania z wieczoru panieńskiego.

Czy to oznacza, że Żyła i Ziętek planują się pobrać?

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła biorą ślub?

Tym razem 22-latka na swoim profilu zaprezentowała się w skórzanej ramonesce, a naszą uwagę zwrócił ślubny welon na głowie aktorki.

Serial 19+.
Marcelina Ziętek w welonie.
Balony na wieczór panieński.
Balony z wieczoru panieńskiego.

Choć wydawać by się mogło, że to impreza z okazji zamążpójścia Marceli, to nic bardziej mylnego. Młodziutka aktorka tym samym zasugerowała, że to jej serialowa postać już niebawem stanie na ślubnym kobiercu. Co więcej, jakiś czas temu Ziętek zdradziła również, że Kaja Jarosik, w którą wciela się w serialu 19+ niebawem zostanie mamą.

Wiele wskazuje na to, że wątek Marceliny w serialu nabiera tempa. Bez wątpienia fani tej produkcji nie będą mogli narzekać na nudę.

Oglądacie serial 19+?

Zobacz także: Aktorka z serialu 19+ wzięła ślub. Miała przepiękną suknię ślubną!

Zobacz także: Justyna Żyła i Marcelina Ziętek spotkają się w sądzie. O co poszło?

Źródło: Instagram Marceliny Ziętek

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry