Połącz się z nami

Marcin Bosak planuje ślub! Poważne zmiany w życiu aktora

Marcin Bosak partnerka

Z życia gwiazd

Marcin Bosak planuje ślub! Poważne zmiany w życiu aktora

Marcin Bosak planuje ślub! O tym wielkim wydarzeniu poinformowała partnerka aktora. Ponadto, Bosak wystąpi również w Tańcu z gwiazdami, co zaskoczyło wielu telewidzów. Jak widać, w życiu Marcina szykują się wielkie zmiany.

View this post on Instagram

A post shared by Marcin Bosak (@bosak.marcin)

Życie zawodowe i prywatne

Marcin Bosak urodził się 9 września 1979 roku w Łodzi. Jest polskim aktorem filmowym, teatralnym oraz teatru telewizji. Pojawiał się w wielu znanych serialach takich jak: Na dobre i na złe, Miodowe lata czy M jak miłość. Bosak niegdyś związany był z Moniką Pikułą, z którą ma dwóch synów: Władysława i Jana. Rozstali się po 15 latach związku w 2017 roku. Obecnie spotyka się z aktorką Marią Dębską.

Warto zauważyć, że aktor stara się raczej unikać show-biznesu. Dlatego wielkim zaskoczeniem okazało się, że wystąpi w najnowszej edycji Tańca z gwiazdami. Ponadto, siostra aktora również występowała w programie, ale jako instruktorka. Bosak zatańczy w parze z Wiktorią Omyłą.

Zobacz także: Marcin szczerze o Tańcu z gwiazdami

Marcin Bosak planuje ślub

Aktor obecnie jest w związku z Marią Dębską. Poznali się w Teatrze Studio, gdzie razem pracowali. Bosak często publikuje zdjęcia swojej partnerki, które podpisuje hashtagiem themostbeautifulgirlintheworld, czyli najpiękniejsza dziewczyna na świecie. O swoim związku mówi:

„Z Marysią gadamy bez przerwy, do tego stopnia, że tony książek zabierane na wakacje leżą nieruszone.”

Informację o ślubie zdradziła Maria, jednak zaznaczyła, że nie chce mówić o szczegółach. W wywiadzie dla anywhere.pl Bosak powiedział:

„To jest najsilniejsze uczucie, najsilniejsza motywacja życiowa – miłość. Jak w tym uczuciu pojawiają się inne kolory, to nas wzbogaca, to my się zmieniamy też jako ludzie.”

Znajomi pary relacjonują, że między Marysią a Marcinem jest 12 lat różnicy. Wspominają, że aktor bardzo zmienił się odkąd jest w związku, ale tylko na plus.

„Ale dzięki bezpośredniemu charakterowi i optymistycznemu usposobieniu potrafi koić niepokoje duszy Marcina. On jeszcze wszystkich zaskoczy!”  – dodali

Życzymy przyszłej parze młodej szczęścia i wytrwałości!

źródło: anywhere.pl, Instagram

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry