Marcin Hakiel stanął w obronie Kasi Cichopek! Ostra reakcja tancerza

25 kwietnia 2022
Przez: : MC

Marcin Hakiel udzielił szczerego wywiadu w programie Miasto Kobiet. Po rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską w sieci zawrzało. Nie zabrakło również nieprzychylnych komentarzy w stronę Kasi, a sam Marcin postanowił bronić swojej byłej partnerki.

View this post on Instagram

A post shared by Marcin Hakiel (@marcinhakiel)

Koniec związku

Marcin Hakiel jest utalentowanym tancerzem, który zyskał rozgłos dzięki udziałowi w programie Taniec z Gwiazdami. W 2. edycji tanecznego show zwyciężył w parze z Katarzyną Cichopek. Właśnie wtedy rozpoczęła się znajomość pary, która wkrótce zamieniła się w miłość. Kasia i Marcin pobrali się w 2008 roku, a owocem ich miłości jest dwójka dzieci. Ogromnym zaskoczeniem okazało się ich nagłe rozstanie. Para po 17 latach związku zdecydowała się zakończyć małżeństwo.

Zobacz także: Hakiel przeżywa rozstanie – opublikował serię zdjęć z Kasią

Marcin Hakiel stanął w obronie Kasi Cichopek

W niedziele wyemitowano na stacji TVN Style nowy odcinek programu Miasto Kobiet. Gościem Aleksandry Kwaśniewskiej był Marcin Hakiel, który nie omieszkał opowiedzieć o rozstaniu z Kasią Cichopek. Pojawiło się wiele emocjonalnych wypowiedzi i szczerych wyznań.

“Najtrudniejszy moment w tej całej sytuacji był taki, że moja była partnerka od jakiegoś czasu prosiła już o wolność. O więcej wolności, przestrzeni. Ja jej to dałem, a pewnego dnia okazało się, że ta wolność ma imię”– powiedział Marcin w wywiadzie.

Zobacz także: Katarzyna Cichopek zareagowała na wywiad Hakiela w Mieście Kobiet

Rozmowa wzbudziła ogrom emocji, a w sieci pojawiła się masa skrajnych komentarzy. Wśród słów wsparcia i uznania dla Marcina, pojawiło się również mnóstwo krytyki. Internauci w nieprzychylnych słowach wypowiedzieli się o Katarzynie Cichopek, co spotkało się z odpowiedziami samego Marcina. Tancerz wielokrotnie odpisywał obserwatorom, prosząc o nieobrażanie byłej partnerki.

Część odpowiedzi możecie zobaczyć poniżej:

Doceniacie postawę Marcina?

źródło: Instagram Marcina Hakiela

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej