Marcin Hakiel przeżywa rozstanie z Kasią Cichopek? Opublikował serię zdjęć z żoną!

15 kwietnia 2022
Przez: : M.S.

Mąż Kasi Cichopek najwyraźniej bardzo tęskni za swoją żoną, ponieważ, gdy Kasia przebywa na rajskich wakacjach. Marcin zamieścił na swoim profilu serię zdjęć, na których pozuje wraz z Cichopek.

Rozstanie Hakielów

Bez wątpienia wiadomość o rozstaniu Kasi Cichopek i Marcina Hakiela bardzo zaskoczyła zarówno media, jak i fanów tej pary. Przypomnijmy, że ponad miesiąc temu na profilach na Instagramie zarówno aktorki, jak i jej męża, pojawiło się oświadczenie małżeństwa, w którym poinformowano o rozstaniu:

“Drodzy,
Podjęliśmy razem decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na Nie, prosimy o uszanowanie naszej i Ich prywatności. Jest to jedyne nasze oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentować. Katarzyna Cichopek-Hakiel i Marcin Hakiel”
– czytamy w oświadczeniu.

Zobacz także: Gwiazdy komentują rozstanie Cichopek i Hakiela

Po ogłoszeniu rozstaniu, wielu zaczęło zastanawiać się nad powodem rozstania małżeństwa. Oczywiście pojawiły się spekulacje o zdradzie oraz także mówiono o tym, że być może pojawił się ktoś trzeci. Warto zaznaczyć, że od jakiegoś czasu media donoszą, że Cichopek po rozstaniu z mężem zbliżyła się do swojego kolegi z pracy Macieja Kurzajewskiego, jednak nie ma na to żadnego potwierdzenia, a są to jedynie domysły.

Zobacz także: Cichopek ma romans z Kurzajewskim?

Hakiel przeżywa rozstanie z Cichopek

Aktualnie po dość ciężkim okresie, Kasia wybrała się wraz ze swoim bratem i dziećmi na rajskie wakacje na Malediwy. Wiele wskazuje na to, że w tym czasie jej mąż bardzo tęskni nie tylko za dziećmi, ale również za nią. Na profilu Hakiela pojawiła się seria zdjęć ślubnych, na których pozuje on ze swoją żoną. Może to oznaczać, że tancerz bardzo przeżywa rozstanie z Cichopek.

Ponadto Hakiel zamieścił dwa wiele znaczące wpisy, w których mówi o tym, że trzeba zaakceptować rzeczywistość i iść dalej:

Przepracować, zaakceptować i iść dalej. Droga wybiera nas, a nie my drogę

Hakiel InstaStory
Hakiel o rozstaniu

Dodał również, że jest bardzo wdzięczny za wspólny czas z Kasią:

Trzeba być wdzięcznym za to, co się przeżyło, doświadczyło… Podziękować za każdy moment i uśmiechnąć się

Wpis Hakiela
Hakiel o Cichopek

Najwyraźniej tancerz nadal bardzo przeżywa rozstanie z żoną.

Źródło: Instagram Marcina Hakiela

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej