Reakcja Katarzyny Cichopek po wywiadzie Marcina Hakiela. Co zrobiła aktorka?

25 kwietnia 2022
Przez: : W.M.

W minioną niedzielę fani mogli posłuchać wyczekiwanego wywiadu Marcina Hakiela w programie Miasto Kobiet. Były partner Katarzyny Cichopek postanowił otworzyć się przed kamerami i mimo iż wcześniej zapowiadał, że nie będzie chciał komentować rozstania z żoną, opowiadał o kulisach rozpadu ich związku. Jak na wywiad zareagowała jego była partnerka?

Zdjęcie Marcina Hakiela
Marcin Hakiel/fot. Instagram

Cichopek i Hakiel rozstali się

Nie da się ukryć, że Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel od lat tworzyli jedną z najpopularniejszych i wydawało się najbardziej zgodnych par w polskim show-biznesie. Aktorka i tancerz 17 lat temu poznali się na planie Tańca z gwiazdami, gdzie narodziło się ich uczucie.

Para scementowała swój związek na ślubnym kobiercu i wspólnie wychowywała dwoje dzieci. Nikt nie spodziewał się, że w ich relacji nie układa się najlepiej, dlatego informacja o rozstaniu Cichopek i Hakiela zelektryzowała opinię publiczną.

Kasia i Marcin wydawali krótkie oświadczenie, w którym wyznali, że po wielu latach małżeństwa postanowili się rozstać i będzie to ich jedyny komentarz w sprawie. Para poprosiła także o uszanowanie ich prywatności.

Hakiel opowiedział o rozstaniu z Cichopek

Chociaż początkowo Marcin Hakiel twierdził, że nie chce wypowiadać się publicznie na temat rozpadu swojego małżeństwa z Kasią Cichopek, najwyraźniej tancerz zmienił zdanie. Od pewnego czasu były partner Katarzyny coraz aktywniej prowadzi swój profil w mediach społecznościowych, na którym często odpowiada internautom na pytania dotyczącego jego życia i rozstania z żoną.

W minioną niedzielę widzowie zobaczyć mogli także pierwszy wywiad z Hakielem w programie Miasto Kobiet. Tancerz w rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską wyjawił, że bardzo przeżył i nadal mocno cierpi przez rozstanie z żoną. Co więcej, Marcin wyraźnie zasugerował, że to Kasia zdecydowała się go zostawić, gdyż potrzebowała więcej wolności, która jak się później okazało, „ma imię”.

“Najtrudniejszy moment w tej całej sytuacji był taki, że moja była partnerka od jakiegoś czasu prosiła już o wolność. O więcej wolności, przestrzeni. Ja jej to dałem, a pewnego dnia okazało się, że ta wolność ma imię” – wyznał Hakiel w wywiedzie

Nie da się ukryć, że słowa Marcina Hakiela wywołały sporo poruszenia, a na aktorkę wylała się gigantyczna fala hejtu. Internauci nie ukrywają swojego oburzenia na informację o możliwym romansie Katarzyny, dlatego pod jej postami pojawiło się wiele krytycznych słów.

Zobacz także: Maciej Kurzajewski skomentował informacje o rzekomym romansie z Katarzyną Cichopek.

Jak Kasia Cichopek zareagowała na wywiad byłego partnera? Aktorka konsekwentnie nie wypowiada się na temat rozstania z Hakielem i zablokowała możliwość komentowania swoich ostatnich postów.

źródło: Instagram Marcina Hakiela/Instagram Kasi Cichopek/TVN Style

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej