Marcin Różalski: [wiek, MMA, Genesis, żona, fundacja, Ameryka Express, Instagram]

19 grudnia 2019
Przez: : KS

Marcin Różalski to zawodnik mieszanych sztuk walki. Jego karierę śledzi wiele osób, a do tej pory może pochwalić się licznym gronem fanów. Sprawdźmy, co wiadomo na jego temat!

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

 

Marcin Różalski: wiek

Sportowiec urodził się 29 lipca 1978 roku w Połocku. Karierę sportową zaczął od amatorskich walk. Wielokrotnie był medalistą mistrzostw Polski, a także Europy. Aktualnie, jest jednym z najbardziej popularnych zawodników MMA w Polsce. Jest znany nie tylko z osiągnięć sportowych, ale także ciętego języka.

Zobacz także: Różal rozczarowany „Ameryka Express”. Drugi raz nie wziąłby udziału w takim programie!

Marcin Różalski: MMA

Podczas swojej kariery odbył w ringu wiele pojedynków. Między innymi zmierzył się z Przemysławem Saletą, ale także znanymi zawodnikami z całego świata. Brał także udział w galach organizowanych przez federacje KSW. Jednakże, od pewnego czasu, na swoich kanałach społecznościowych fanom dawał do zrozumienia, że najwyraźniej jego kariera sportowa dobiega końca. W marcu 2019 roku oficjalnie poinformował o zakończeniu przygody ze sportem.

Zobacz także: KSW 64: Karolina Owczarz pokazała twarz po walce! Tylko dla osób o mocnych nerwach…

Marcin Różalski: Genesis

Sportowiec spróbował również sowich sił podczas gali Genesis, gdzie zawodnicy mierzą się ze sobą na gołe pięści. Niestety, podczas pojedynku musiał uznać wyższość przeciwnika, który pobił go do tego stopnia, że sędzia nie dopuścił do kolejnej rundy.

Marcin Różalski: żona

Popularny Różal niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym. Wiadomo jednak, że od lat związany jest z Marta Kwiatkowską. Razem pozują do zdjęć i pokazują się na imprezach oraz galach sportowych. Dotychczas, para nie zdecydowała się sformalizować swojego związku.

Zobacz także: „Przez Atlantyk”: Nowe reality-show z gwiazdami. Co to za program i kto wystąpi?

Marcin Różalski: fundacja

Mężczyzna jest wielkim miłośnikiem zwierząt. Co więcej, założył nawet własną fundację, w której zajmuje się niechcianymi i porzuconymi czworonogami. Oprócz tego, przekazuje tez liczne sumy pieniędzy na wsparcie innych organizacji.

 

 

 

 

Marcin Różalski: Ameryka Express

Wszyscy fani Różalskiego mieli okazję śledzić jego przygody w popularnym programie ,,Ameryka Express na antenie TVN. Sportowcowi w rywalizacji z innymi uczestnikamie towarzyszył kolega z branży Bartosz Fabiński.

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Post udostępniony przez (@marcinrozalrozalski)

Marcin Różalski: Instagram

Mężczyzna prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwa @marcinrozalrozalski. Jego akrtywność śledzi aż 352 tysiące użytkowników.

Zobacz także: MMA VIP 3: Ryszard „Szczena” Dąbrowski przyznał, że podczas gali był… pijany! Kolejne szokujące doniesienia!

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Źródło: Instagram marcinrozalrozalski

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej