Połącz się z nami

Marcin Różalski: [wiek, fundacja, żona, MMA, Instagram]

Opisy gwiazd

Marcin Różalski: [wiek, fundacja, żona, MMA, Instagram]

Marcin Różalski to zawodnik mieszanych sztuk walki. Jego karierę śledziło wiele osób, a do tej pory może pochwalić się licznym gronem fanów. Już niebawem będziemy mogli śledzić jego losy w nowej edycji programu Ameryka Express. Sprawdźmy, co wiadomo na jego temat!

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 

 

 

 

Marcin Różalski: wiek

Sportowiec urodził się 29 lipca 1978 roku w Połocku. Karierę sportową zaczął od amatorskich walk. Wielokrotnie był medalistą mistrzostw Polski, a także Europy. Aktualnie, jest jednym z najbardziej popularnych zawodników MMA w Polsce. Jest znany nie tylko z osiągnięć sportowych, ale także ciętego języka.

Marcin Różalski: MMA

Podczas swojej kariery odbył w ringu wiele pojedynków. Między innymi zmierzył się z Przemysławem Saletą, ale także znanymi zawodnikami z całego świata. Brał także udział w galach organizowanych przez federacje KSW. Jednakże, od pewnego czasu, na swoich kanałach społecznościowych fanom dawał do zrozumienia, że najwyraźniej jego kariera sportowa dobiega końca. W marcu 2019 roku oficjalnie poinformował o zakończeniu przygody ze sportem.

 

 

 
 

 
 

 

 

 
 

 
 

 

 

 

 

 

Marcin Różalski: żona

Popularny Różal niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym. Wiadomo jednak, że od lat związany jest z Marta Kwiatkowską. Razem pozują do zdjęć i pokazują się na imprezach oraz galach sportowych. Dotychczas, para nie zdecydowała się sformalizować swojego związku.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 

 

 

 

Marcin Różalski: fundacja

Mężczyzna jest wielkim miłośnikiem zwierząt. Co więcej, założył nawet własną fundację, w której zajmuje się niechcianymi i porzuconymi czworonogami. Oprócz tego, przekazuje tez liczne sumy pieniędzy na wsparcie innych organizacji.

 

 

 

 

Marcin Różalski: Ameryka Express

Wszyscy fani Różalskiego będą mogli śledzić jego przygody w popularnym programie Ameryka Express, który po przerwie wróci na antenę TVN. Sportowcowi w rywalizacji z innymi uczestnikami będzie towarzyszył kolega z branży Bartosz Fabiński. Ich przygody będziemy mogli oglądać już pod koniec lutego 2020 roku.

 

 

 

 

 
 

 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez (@marcinrozalrozalski)

Marcin Różalski: Instagram

Mężczyzna prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwa @marcinrozalrozalski. Jego akrtywność śledzi aż 232 tysiące użytkowników. Na swoje konto zamieszcza dużo zdjęć, a także ralacji.

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry