KSW 64: Karolina Owczarz pokazała twarz po walce! Tylko dla osób o mocnych nerwach…

24 października 2021
Przez: : M.J

Podczas 64. gali KSW widzowie byli świadkami walki kobiet. Łodzianki Sylwia Juśkiewicz i Karolina Owczarz stanęły na wysokości zadania i stworzyły godne uznania widowisko. Niemniej jednak w pojedynku bardziej ucierpiała Owczarz, która dzień po walce na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie porządnie poobijanej twarzy. Jak się czuje?

KSW 64

Sobotnia gala KSW przysporzyła widzom mnóstwo emocji. Walką wieczoru był pojedynek Sebastiana Przybysza z Brunem Augusto dos Santosem o pas w wadze koguciej. Przybysz w trzeciej rundzie pokonał swojego rywala przez poddanie. Spore zainteresowanie wzbudził również pojedynek Mariusza Pudzianowskiego z Serigne Ousmane Dią, czyli tzw. Bombardierem. Pudzian ogromnego Senegalczyka rozniósł w oktagonie w kilka sekund.

Zobacz także: Artur “Waluś” Walczak walczy o życie po gali PuchDown!

Podczas 64. gali byliśmy również świadkami walki kobiet. Sylwia Juśkiewicz i Karolina Owczarz stworzyły emocjonujące widowisko i obie wytrwały do zakończenia walki. Zaznaczmy, że sędziowie jednogłośnie orzekli, iż zwycięstwo należy się Sylwii Juśkiewicz, która wygrała na punkty.

Nie da się ukryć, że Karolina, choć wytrwała do końca, to miała porządnie poturbowaną twarz. Jak wygląda dzień po pojedynku w oktagonie?

Karolina Owczarz po KSW 64

Choć twarz Karoliny po walce z Sylwią nie wygląda najlepiej, to na pewno uśmiech na ustach zawodniczki świadczy o tym, że nie poniosła dużo poważniejszych obrażeń. Jak zaznaczyła z uśmiechem na początku:

“no cóż, miewałam znacznie przyjemniejsze poranki w życiu🤷🏼‍♀️ ze zdrowiem wszystko dobrze🤟🏻”

28-latka następnie podziękowała wszystkim fanom za ogrom wsparcia, które dostaje po walce:

“Nie ma słów, żeby opisać, jak bardzo jesteście wspaniali. Dziękuję za ogrom pozytywnych wiadomości i wsparcia ❤️”

Karolina Owczarz.
Karolina Owczarz po walce z Sylwią Juśkiewicz.

Karolina bez dwóch zdań pokazała w oktagonie swoje waleczne serce. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Oglądaliście KSW 64?

Źródło: Instagram Karoliny Owczarz

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej