„Rolnik szuka żony 8”: Marek wraz z żoną brał udział w innym programie! Teraz zdobył serce Elżbiety

7 listopada 2021
Przez: : M.J

Jak się okazuje, udział Marka w programie Rolnik szuka żony nie jest jego telewizyjnym debiutem. Kilka lat temu wraz z żoną 65-latek brał udział w Kuchennych Rewolucjach. Pamiętacie odcinek z jego udziałem? Poznajcie więcej szczegółów.

Rolnik szuka żony 8

Elżbieta zdecydowała się na udział w programie Rolnik szuka żony, a na swoje gospodarstwo zaprosiła trzech panów. W domu rolniczki zamieszkali Ryszard, Stanisław oraz 65-letni Marek, który wyraźnie wpadł w oko kobiecie. W jednym z odcinków mogliśmy bliżej poznać historię mężczyzny, który do tej pory nie może się pogodzić ze śmiercią żony.

Zobacz także: Wszystko o Eli z programu Rolnik szuka żony.

Jak wówczas wyznał, jego żona odeszła 14-miesięcy temu. Do programu zgłosił się za namową kolegi, a co więcej spostrzegawczy widzowie niemal od razu zauważyli, że udział w programie Telewizji Polskiej nie jest debiutem 65-latka. Kilka lat temu wraz z żoną Jolantą brali udział w kulinarnym programie Magdy Gessler.

Zobacz także: Bogusia i Krzysztof planują ślub? Zaskakujące doniesienia!

Marek z Rolnik szuka żony w Kuchennych Rewolucjach

Choć Marek na przestrzeni lat przeszedł sporą metamorfozę, to internauci szybko zauważyli, że widzieli już mężczyznę na ekranie swojego telewizora. Marek wraz z żoną w 2014 roku byli właścicielami restauracji El Mundo, która znajdowała się w gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz. Małżonkowie pojawili się w 6. odcinku 10. edycji Kuchenny Rewolucji. Magda Gessler przekształciła restaurację w lokal serwujący cielęcinę i wówczas zmieniła jego nazwę na Pod Cielakiem.

Kuchenne Rewolucje
Jola-żona Marka podczas kręcenia Kuchennych Rewolucji.

Jak się okazuje, restauracja Marka i jego żony Joli nie przetrwała po Kuchennych Rewolucjach. W jednym z wywiadów żona Marka podkreśliła, że zbyt wykwintna kuchnia odstraszyła klientów i koniec końców małżeństwo było zmuszone zamknąć lokal:

“Niestety, pani Magda zrobiła rewolucję, nie zwracając uwagi na okolicę, w której jest dużo młodzieży, wielu studentów. Starzy goście chcieli zjeść dobrą pizzę, a nie cielęcinę. Głównie mieliśmy ruch w weekendy, w tygodniu restauracja świeciła pustkami, bo taki jest właśnie Wrzeszcz, to nie jest zbyt zamożna dzielnica. Pani Gessler o tym wiedziała, ale i tak zrobiła po swojemu, przez co naraziła mnie na straty, bo po rewolucji obroty spadły o połowę”– powiedziała w jednym z wywiadów żona Marka.

Na uwagę na pewno zasługuje metamorfoza uczestnika Rolnik szuka żony. Wówczas Marek miał długie włosy spięte w kucyk. Teraz już jako wdowiec postanowił jeszcze raz zawalczyć o szczęście. Czy Ela i Marek mają szansę na stały związek? O tym przekonamy się już niebawem.

Marek z Rolnik szuka żony.
Marek z Rolnik szuka żony w odcinku Kuchennych Rewolucji.

Źródło: YouTube / Instagram Rolnik szuka żony

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz