„Rolnik szuka żony”: Bogusia i Krzysztof biorą ślub? Zaskakujące doniesienia!

27 października 2021
Przez: : M.J

Z każdym odcinkiem ósmej edycji Rolnik szuka żony w sieci pojawia się coraz więcej doniesień odnośnie dalszych losów bohaterów programu. Spore emocje wzbudza rolnik Krzysztof, na którego gospodarstwie pozostała już tylko Bogusia. Teraz, jak donosi jeden z portali, wszystko wskazuje na to, że Bogusia i Krzysztof niebawem stanął na ślubnym kobiercu.

Rolnik szuka żony 8

Najnowsza edycja programu Telewizji Polskiej dostarcza widzom wielu wrażeń. Tym razem miłości szukają dwie rolniczki oraz trójka rolników. Nie da się ukryć, że szczególnie komentowane są w sieci poczynania Krzysztofa, który na swoje gospodarstwo zaprosił Swietłanę, Kasię oraz Bogusię.

Zobacz także: Zaskakujące wieści! Kamil oświadczył się Asi?

55-letni Krzysztof już od samego początku był wyraźnie zauroczony Bogusią, która znakomicie odnalazła się na gospodarstwie rolnika. Natomiast Kasia i Swietłana były wyraźnie niezadowolone z postępowania rolnika, który najwięcej czasu poświęcał właśnie Bogusi. W ostatnim odcinku 55-latek odesłał do domu Swietłanę, a następnie z jego gospodarstwem na własne życzenie pożegnała się Kasia.

Zobacz także: Swietłana i Kasia opuściły Krzysztofa! W sieci zawrzało!

Rolnik szuka żony 8.
Bogusia i Krzysztof.

Jednak to nie koniec rewelacji na temat bohatera programu Rolnik szuka żony. Czy naprawdę program pozwolił Krzysztofowi znaleźć swoją drugą połówkę i wraz z Bogusią planują razem iść przez życie?

Bogusia i Krzysztof zaręczyli się?

Choć o tym, jak potoczą się losy Krzysztofa i Bogusi przekonamy się dopiero w kolejnych odcinkach, to jeden z portali już teraz donosi, że ich związek rozwija się w najlepsze. Serwis Telemagazyn podkreśla, że Krzysztof postanowił się oświadczyć Bogusi, a ślub pary z Rolnik szuka żony ma odbyć się jeszcze w tym roku:

“Finalnie jednak Krzysztof do tego stopnia zauroczył się Bogusią, że nawet zaczął już ją przedstawiać sąsiadom! Tempo tej znajomości jest tak ekspresowe, że jak głoszą plotki, Krzysztof i Bogusia są już zaręczeni i planują ślub! Ceremonia miałaby odbyć się jeszcze w tym roku!”- czytamy w Telemagazynie.

Zobacz także: Internauci są pewni, że Bogusia i Krzysztof są parą! Zobaczcie wpisy!

Choć doniesienia powyższego portalu nie są poparte żadnymi dowodami, to jednego możemy być pewni. Już niebawem dowiemy się, jak potoczą się losy tej dwójki.

Myślicie, że Krzysztof i Bogusia podczas finałowego odcinka potwierdzą doniesienia mediów?

Źródło: Telemagazyn / Instagram Rolnik szuka żony

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej