Marek z „Rolnik szuka żony”: [wiek, żona, Kuchenne Rewolucje, Rolnik szuka żony, Instagram]

23 listopada 2021
Przez: : M.J

Marek do programu Telewizji Polskiej zgłosił się za namową przyjaciela. Jak już wiadomo, to właśnie jego wybrała bohaterka programu Elżbieta. Co wiemy na temat mężczyzny, który zawrócił w głowie rolniczce?

Marek Rolnik szuka żony: wiek

Uczestnik 8. edycji programu Rolnik szuka żony ma 65 lat. Jego zainteresowania to mechanika i budownictwo. Jest również miłośnikiem gotowania i nie są mu obce eksperymenty w kuchni. Mężczyzna uwielbia zapomnieć się na chwilę z ulubioną książką w dłoni, jak i lubi długie spacery. Choć ostatnio życie rzucało mu kłody pod nogi, to ma w sobie ogromne pokłady uczucia, którym chciałby obdarować inną osobę.

Marek Rolnik szuka żony.
Marek w programie pokazał wiele swoich umiejętności.

Marek Rolnik szuka żony: żona

W programie poznaliśmy historię Marka, która nie należy do szczęśliwych. Ponad rok przed zgłoszeniem się do programu odeszła jego ukochana żona, co było dla niego ogromną tragedią. Choć życie doświadczyło go bardzo boleśnie, to ma dla kogo żyć. 65-latek wraz z żoną doczekali się dzieci, które są już dorosłe. Uczestnik programu Rolnik szuka żony ma również sześcioro wnucząt.

Marek Rolnik szuka żony: Kuchenne Rewolucje

Wraz z żoną Jolantą wzięli udział w Kuchennych Rewolucjach. W 2014 roku małżonkowie prowadzili restaurację El Mundo, która potrzebowała pomocy Magdy Gessler. 6. odcinek 10. edycji Kuchennych Rewolucji nadal można znaleźć w sieci. Jak się okazało, program stacji TVN nie pomógł małżeństwu, ponieważ po jakimś czasie zmuszeni byli zamknąć swój lokal.

Zobacz także: Marek z żoną wzięli udział w Kuchennych Rewolucjach. Nie wyszło po ich myśli…

Marek Rolnik szuka żony: Elżbieta

W programie Telewizji Polskiej 65-latek został kandydatem Elżbiety, która na swoje gospodarstwo oprócz 65-latka zaprosiła jeszcze trzech mężczyzn. Jak już wiadomo, to właśnie jego wybrała rolniczka i wiele wskazuje na to, że ich relacja naprawdę ma szansę na przyszłość. Mężczyzna opisując siebie zaznaczył, że doskonale wie, jak wygląda prawdziwa miłość i potrafi ją pokazać na milion sposobów. Czy to właśnie Elżbiecie uda się rozkochać w sobie Marka?

Zobacz także: Co wiemy o Bogusi wybrance Krzysztofa z Rolnik szuka żony?

Marek i Ela z programu TVP.
Elżbieta wybrała Marka spośród wielu kandydatów.

Marek Rolnik szuka żony: Instagram

Na ten moment nie wiemy, czy Marek prowadzi swój profil w mediach społecznościowych.

Źródło: Facebook Rolnik szuka żony / Instagram Rolnik szuka żony

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz