Marta Paszkin urodziła! Na świecie pojawiło się pierwsze dziecko uczestników ,,Rolnik szuka żony’’!

18 czerwca 2022
Przez: : KS

Media obiegła wiadomość, że Marta Paszkin urodziła! Uczestniczka programu Rolnik szuka żony, w którym poznała swojego partnera – Pawła Bodziannego, powitali na świecie pierwsze dziecko! Zostali rodzicami synka!

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny

Nie da się ukryć, że program Rolnik szuka żony to jeden z najchętniej oglądanych programów emitowanych na TVP. Jak się wielokrotnie okazało, w produkcji mogą poznać się pary, który będą w stanie stworzyć poważne relacje także poza kamerami.

Doskonałym przykładem jest właśnie Marta Paszkin i Paweł Bodzinny, którzy poznali się w 7. edycji programu Rolnik szuka żony. Trzeba przyznać, że szybko zyskali zainteresowanie widzów, którzy towarzyszą im także po zakończeniu programu. Para chętnie pokazuje w swoich social mediach, co dzieje się w ich życiu, a jednym z najważniejszych wydarzeń była ciąża kobiety!

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny ślub
Ślub Marty i Pawła

Zobacz także: Marta i Paweł z Rolnik szuka żony 7 wzięli ślub!

Marta Paszkin urodziła

Już jakiś czas temu uczestniczka Rolnik szuka żony 7 poinformowała, że wraz z mężem Pawłem Bodziannym spodziewają się dziecka. Przypomnijmy, że para pobrała się w marcu 2022 roku.

Jak się okazuje, rola matki nie będzie dla kobiety nowym wyzwaniem, bowiem od kilku lat sama wychowywała córkę. Paszkin zdradziła, że ich rodzina planowo powinna powiększyć się w czerwcu.

W ostatnich tygodniach ciąży kobieta nie odmawiała sobie różnych aktywności, choć nie ukrywała, że niektóre z nich sprawiały jej spory kłopot. Jednakże, między innymi wraz z mężem uczestniczyła w weselu, czy spacerowała w pięknych okolicznościach natury.

Teraz para, która poznała się dzięki udziale w programie Rolnik szuka żony jest jeszcze szczęśliwsza, niż kiedykolwiek! Właśnie na świecie pojawił się ich syn!

Szczęśliwą nowiną pochwalił się Paweł. Dumny tata opublikował zdjęcie z synkiem, przyznając, że mały Adaś jest już z nimi cały i zdrowy:

“Najpiękniejszy moment w życiu! ♥️jak opadną emocje napiszę trochę więcej, teraz najważniejsze, że wszystko potoczyło się dobrze i Adaś jest już z nami cały i zdrowy 🥰 #dumny #tata”

Oczywiście, Marcie Paszkin i Pawłowi Bodziannemu gratulujemy powiększenia rodziny i życzymy dużo zdrowia!

źródło: Instagram Marty Paszkin

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej