Marta Żmuda-Trzebiatowska po raz pierwszy pokazała figurę po porodzie! Odpowiedziała na wpis Kaczorowskiej?

8 czerwca 2021
Przez: : MC

Marta Żmuda-Trzebiatowska pod koniec maja ubiegłego roku urodziła córeczkę. Aktorka postanowiła zaprezentować swoją figurę w stroju kąpielowym. Trzeba przyznać, że prezentuje się świetnie, zobaczcie!

Kariera

Marta Żmuda-Trzebiatowska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, które niezmiennie od lat cieszą się ogromną sympatią widzów. Gwiazda rozpoczęła swoją karierę w 2005 roku, występując w serialu Dom niespokojnej starości. Marta pojawiła się również w takich produkcjach jak Magda M., Teraz albo nigdy czy Twarzą w twarz. Dodatkową popularność zapewniła jej rola Hanny Sikorki w serialu Na dobre i na złe.

Jeśli chodzi o życie prywatne, aktorka nie jest wylewna i na próżno szukać szczegółowych informacji na jej temat. Wiadomo natomiast, że niegdyś związana była z tancerzem Adamem Królem. Od 2015 roku jest szczęśliwą żoną Kamila Kuli, z którym ma dwoje dzieci – syna oraz córkę, która urodziła się w ubiegłym roku.

Zobacz także: Marta przeszła metamorfozę
Zobacz także: Nowa produkcja z udziałem Marty

Marta Żmuda-Trzebiatowska pozuje w stroju kąpielowym

W ostatnim czasie dużo mówi się o ruchu body positive, czyli ciałopozytywności, rozumianej jako akceptacja swojego ciała. Do tematu postanowiła odnieść się również Marta Żmuda-Trzebiatowska, która po raz pierwszy od czasu urodzenia drugiego dziecka opublikowała zdjęcie swojej figury. Do fotografii dołączyła również obszerny post, w którym zwraca uwagę na swoje nieidealne ciało, które szanuje mimo wad.

“Moje ciało też jest zwykłe, normalne, mam znamiona, rozstępy, blizny, przebarwienia, a ja sama też bywam często zmęczona, „styrana”, szara, zwykła, NORMALNA. Słuchajcie też mam dość „bycia najlepszą wersją siebie” w każdej z moich życiowych ról! Wyleczyłam się już z tego. Dawno nie biorę udziału w tym wyścigu (…) Nie wiem czy w tym roku wskoczę w to bikini, bo moje ciało po dwóch ciążach… no… jest jakie jest. Szanuję je i jestem mu wdzięczna. Było domem dla dwójki cudownych dzieci” – czytamy w poście Marty.

Pod postem Marty nie zabrakło komentarzy od internautów, którzy nie tylko zachwycili się naturalnością i pięknem aktorki, ale również zwrócili uwagę na wygląd, który w obecnych czasach odgrywa bardzo dużą rolę w życiu wielu ludzi, jednak chyba nie do końca słusznie.

“:)))))) brawo. Ogólnie za dużo ciśnienia idzie w to jak wyglądamy.”

“👏👏👏i to jest Prawdziwe Girl Power Brawo za posta, kochajmy siebie za wszystko za rozstepy po ciazy, za celullit na udach za zmarszczki na twarzy za wszystko to co kazda z nas ma”

“Zgadzam się ❤️ Trochę brakuje tej normalności, bez przeginania w jedną lub w drugą stronę.” – czytamy w komentarzach pod postem.

Jak podoba Wam się najnowszy post Marty?

źródło: Instagram Mzmudatrzebiatowskaofficial

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej