Połącz się z nami

Martyna Kondratowicz poprawiała urodę. Pokazała zdjęcia sprzed operacji plastycznych!

Martyna Hotel Paradise

Moda i uroda

Martyna Kondratowicz poprawiała urodę. Pokazała zdjęcia sprzed operacji plastycznych!

Uczestniczka „Hotel Paradise” przyznała, że w jej obecny wygląd ingerował chirurg plastyczny. Martyna Kondratowicz poprawiała urodę. Na swoim kanale zdradziła, co dokładnie przeszkadzało jej w swoim wyglądzie wcześniej.

Zobaczcie zdjęcia Martyny sprzed operacji plastycznych.

Martyna Kondratowicz jest jedną z uczestniczek najnowszego reality-show stacji TVN7 – „Hotel Paradise”. Widzowie od kilku dni mogą oglądać ją w rajskim hotelu, znajdującym się na indonezyjskiej wyspie Bali. Martyna dołączyła do reszty uczestników tydzień po rozpoczęciu i jej pojawienie się w programie wywołało niemałe poruszenie. Atrakcyjna blondynka od razu zwróciła na siebie uwagę i już pierwszego dnia odebrała partnera jednej z pozostałych dziewczyn.

Uważni widzowie mogli już wcześniej widzieć Martynę w telewizji. Ona sama pojawiając się w „Hotelu Paradise” przyznała, że nie jest to jej pierwszy “kontakt z kamerą”. Kondratowicz pracowała kiedyś dla stacji TVN oraz Eska. Mimo że jak mówiła prezenterka, plany jej współpracy z telewizją były dalekosiężne, niespodziewanie kilka miesięcy temu zakończyła się jej współpraca z muzyczną stacją.

Jak zdradziła uczestniczka reality-show, na początku miała obawy, czy powinna zgłaszać się do programu. Jedną z rzeczy, która pociągnęła ją do decyzji o wzięciu udziału w „Hotel Paradise” była praca z kamerą. Martyna doskonale zdaje sobie sprawę, że tego typu programy mogą otworzyć drzwi do wzrostu popularności i w dotarciu do większego grona odbiorców.

Martyna Kondratowicz poprawiała urodę.

Widzowie programu „Hotel Paradise” z pewnością zauważyli, że Martyna jest bardzo atrakcyjną kobietą. Blondynka może pochwalić się nienaganną figurą i słowiańskim typem urody. Jej wdzięki można było zobaczyć także w jednym z wydań Playboy’a. Więcej o tym znajdziesz tutaj.

Martyna Kondratowicz poza prowadzaniem swojego Instagrama, gdzie z dnia na dzień przybywa jej obserwatorów, ma również swój kanał na You Tube. W jednym z ostatnich filmików 24-latka przyznała się do operacji plastycznych, pokazując zdjęcia sprzed ingerencji chirurga.

Martyna Kondratowicz powiekszyła piersi
https://www.youtube.com/watch?v=K5j7sJ13zQ8&feature=youtu.be&app=desktop

Uczestniczka „Hotelu Paradise” przyznała się do powiększenia piersi i oraz korekty nosa, a także to obstrzykiwania ust kwasem hialuronowym.

Martyna Kondratowicz przed operacja nosa
https://www.youtube.com/watch?v=K5j7sJ13zQ8&feature=youtu.be&app=desktop

Jak zdradziła na swoim kanale Martyna, decyzja o powiększeniu piersi była bardzo przemyślana, a korekta nosa, poza efektem wizualnym, spowodowana była także krzywą przegrodą nosową. Cały filmik Martyny możecie zobaczyć poniżej.

Zaskoczeni?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry