Mateusz Gessler prowadzącym ,,Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia’’! Kiedy nowe odcinki?

Słowa kluczowe:
hells kitchenmateusz gessler
4 lipca 2022
Przez: : KS

Już oficjalnie wiadomo, że Mateusz Gessler jest prowadzącym nadchodzącej 7. edycji programu Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia. Jak poradzi sobie w tej roli i kiedy może spodziewać się nowych odcinków?

Mateusz Gessler prowadzącym Hell’s Kitchen

Mateusz Gessler jest jednym z najbardziej znanych i cenionych polskich restauratorów. Szef kuchni na przestrzeni lat miał okazję pracować w kuchniach w różnych krajach. Między innymi, doświadczenie zdobywał w Londynie, czy Paryżu. Swoją przygodę z kuchnią zaczynał około 20 lat temu.

Niedawno, miało miejsce otwarcie restauracji Mateusza Gesslera. Restaurator podbił serca poprzez kubki smakowe wielu gości. Cieszy się bardzo dobra opinią nie tylko wśród nich, ale także cenionych krytyków kulinarnych. Na swoim koncie ma już dwie wydane książki kucharskie.

Zobacz także: Te gwiazdy były kiedyś razem! Ktoś jeszcze pamięta?

Hell’s Kitchen 7

Jak już oficjalnie wiadomo, gospodarzem 7. edycji programu Hell’s Kitchen będzie właśnie Mateusz Gessler. Możemy być pewni, że nie zabraknie emocji i zaskakujących połączeń smakowych, których z resztą wielkim fanem jest szef kuchni.

,,It’s official! Szef kuchni. Restaurator. Prawdziwy geniusz smaku! Do Telewizji @polsatofficial powraca „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia”, której szefem został @mateuszgessler!’’

Szef kuchni ma doświadczenie, które zdobył w innych programach telewizyjnych. Mianowicie, był już jurorem w MasterChef Junior.

Co ciekawe, mężczyzna otrzymał już ofertę prowadzenia jednej z edycji programu Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia. Jednakże, ostatecznie nie przyjął jej ze względu na powody osobiste.

Kucharze będą musieli zdobyć uznanie w oczach mistrza kuchni, aby zwyciężyć. Na najlepszego uczestnika czeka nagroda. A mianowicie, 100 tysięcy złotych i staż w jednej z restauracji Mateusza Gesslera.

Wszyscy fani gotowania mogą być zadowoleni, bowiem nowy sezon Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia powraca na antenę Polsatu już jesienią 2022 roku!

źródło: Instagram Mateusza Gesslera

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej