Zapomniane związki gwiazd! Kiedyś byli razem, a nikt o tym nie pamięta!

3 lipca 2022
Przez: : M.J

Stałość nie jest domeną związków znanych osób. Gwiazdy zmieniają partnerów, stwarzając kolejny chwytliwy temat dla mediów, a ich byłe związki szybko odchodzą w zapomnienie. Przypomnijmy sobie pary, które kiedyś były razem, a mało kto o tym pamięta!

Miłość w cieniu show-biznesu

Za show-biznesową machiną trudno czasem nadążyć, tak samo jest też ze związkami gwiazd. Zmieniają się jak w kalejdoskopie, a ich długi staż to nieczęste zjawisko. Znani wiążą się ze sobą, a po pewnym czasie znajomości rozstają, by znaleźć pocieszenie u kogoś innego. Nie dziwi więc fakt, że łatwo zapominamy o miłościach jakie łączyły gwiazdy, a przecież przeszłość celebrytów kryje romanse, o których kiedyś chętnie szerzej rozpisywały się media, a dziś niewielu o nich pamięta. Zobaczcie znane pary, które kiedyś łączyło uczucie! Na pewno niejedna was zaskoczy!

ZOBACZ TAKŻE: Sandra Kubicka skomentowała swoje rozstanie z Baronem

Związki gwiazd! Oni kiedyś byli razem!

Britney Spears i Justin Timberlake

Britney Spears i Justin Timberlake byli najgorętszą parą końcówki lat 90-tych, która królowała w kolorowych magazynach oraz na czerwonych dywanach i ekranach telewizorów. Związek ten jednak rozpadł się po pewnym czasie.

Monika Brodka i Jan Wieczorkowski

Monikę Brodkę i Jana Wieczorkowskiego dzieli 16 lat. Poznali się kiedy ona miała zaledwie 18 lat, a on 34. Utalentowana wtedy laureatka popularnego „Idola”  straciła głowę na punkcie aktora i mimo sporej różnicy wieku stworzyła z nim gorący związek, który przetrwał rok. Para postanowiła się rozstać, jednak o powodach tej decyzji nigdy nie rozmawiali publicznie.

Doda i Radosław Majdan

Doda i Radosław Majdan rozstali się w 2008 roku, po kilku latach małżeństwa.

ZOBACZ TAKŻE: Nathalia Fok skomentowała rozstanie Basi i Krzysztofa

„To było wielkie uczucie, ale toksyczne … i w pewnym momencie się wypaliło. Przestałam kochać Radka. Mimo to jeszcze przez rok po rozwodzie spotykaliśmy się ze sobą” – mówiła Doda.

Patrycja Markowska i Paweł Deląg

Patrycja Markowska i Paweł Deląg spotykali się w 2003 roku. Ich związek był gorący i intensywny, ale niestety krótki. Mimo, iż podobno nie widzieli poza sobą świata i chętnie bywali razem na salonach, to uczucie skończyło się zaledwie po kilku miesiącach. Mówi się, że Paweł, znany z częstych zmian partnerek, zostawił Patrycję.

 „Mam słabość do pięknych kobiet, a jeśli jeszcze do tego są inteligentne i wrażliwe, nie zawsze potrafię się im oprzeć. Ale może właśnie na tym polega błąd? Czasem przeczuwamy, że ktoś jest nie dla nas, a mimo to nie potrafimy z niego zrezygnować” – powiedział sam Paweł w jednym z wywiadów

Agnieszka Popielewicz i Marcin Mroczek

Agnieszka Popielewicz i Marcin Mroczek rozstali się w 2008 roku po czterech latach związku. Wspólnie chętnie bywali na salonach. Agnieszka przestała być anonimowa, aż wreszcie dostała pracę w telewizji. W kilka miesięcy po tym jej związek z Marcinem Mroczkiem się zakończył.

ZOBACZ TAKŻE: Daria Zawiałow potwierdziła rozstanie z mężem

Jennifer Lopez i Puff Daddy

Jennifer Lopez i Sean Combs (Puff Daddy) byli w związku niemałżeńskim dwa i pół roku. Artystka postanowiła zakończyć znajomość w lutym 2001 roku. Wcześniej para rozstawała się kilka razy, jednak ich związek zakończył się na dobre.  Daddy próbował odzyskać Lopez, ale bez skutku.

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki

Anna Mucha jeszcze kilka lat temu związana była z Kubą Wojewódzkim, a po 7 latach, para uchodząca za jedną z najbardziej kontrowersyjnych w polskim show- biznesie, rozstała się. Obecnie mają koleżeńskie relacje, a nawet wystąpili razem w jednej z reklam.

Edyta Górniak i Piotr Kraśko

Edyta Górniak i Piotr Kraśko poznali się przed laty w siedzibie Telewizji Polskiej i od razu zaiskrzyło. Niemniej jednak ich związek nie trwał długo, a para nigdy nie zdradziła, dlaczego zdecydowali się ze sobą rozstać.

Magdalena Cielecka i Andrzej Chyra

Magdalena Cielecka i Andrzej Chyra tworzyli jedną z najbardziej barwnych par polskiego show-biznesu. Długoletni związek pełen kryzysów dobiegł jednak końca. Aktor nie ukrywał swojego zamiłowania do zabawy i alkoholu, a aktorka dawała mu kolejne szanse i wierzyła, że zmieni swoje nawyki. Niestety finalnie nie było im jednak po drodze.

ZOBACZ TAKŻE: Shakira trafiła do szpitala? Piosenkarka źle znosi rozstanie z Pique

Magda Gessler i Piotr Adamczyk

Para poznała się w czasach, gdy Adamczyk był początkującym aktorem, a teraz nie lubi wracać do krótkiego romansu ze słynną restauratorką. To Magda Gessler uchyliła niegdyś rąbka tajemnicy w jednym z wywiadów.

„Ja nie rozstaję się w gniewie. Wydaje mi się, że Piotr się wstydzi tego, co robił. Przyjaźniliśmy się bardzo i byliśmy blisko, ale może Piotr jest za bardzo mieszczański, by zrozumieć taką osobę jak ja”- powiedziałą

Sylwia Gliwa i Borys Szyc

Sylwia Gliwa i Borys Szyc poznali się na zajęciach w Warszawskiej Akademii teatralnej i tworzyli przez cztery lata namiętny, jednak pełen kłótni związek. Ona szukała stabilizacji po zakończeniu studiów, co nie było w głowie młodego aktora. ich drogi w końcu rozeszły się .

Weronika Rosati i Mariusz Max Kolonko

Weronika Rosati i Mariusz Max Kolonko zaczęli spotykać się w 2005 roku, a ich relacja była chwytliwym tematem dla mediów, bo aktorka jest młodsza od dziennikarza o 21 lat. Różnica wieku nie przeszkadzała zakochanym. Weronika dla ukochanego zdecydowała się nawet przenieść do USA, jednak ich  związek zakończył się po roku znajomości.

Weronika Książkiewicz i Jakub Wesołowski

Weronika Książkiewicz i Kuba Wesołowski poznali się na planie serialu “Na Wspólnej“. Zakochali się w sobie i niemal każdą wolną chwilę spędzali razem, jednak na tamtym etapie życia Weronika myślała o założeniu rodziny, tymczasem Kuba wolał beztrosko spędzać czas, zatem ich związek się rozpadł.

Iza Miko i Maciej Zakościelny

Aktorzy tworzyli piękną parę niemal dwa lata, jednak był to związek na odległość. Iza mieszkała w USA, a Maciej w Polsce. Kryzys przyszedł, gdy zamieszkali razem w Warszawie i związek się rozpadł, mimo tego Iza dobrze go wspomina.

 „Jestem wdzięczna za wszystko, co się wydarzyło w moim życiu. To był piękny związek, nigdy bym tego nie wykasowała” – mówiła w jednym z wywiadów.

Kasia Groniec i Olaf Lubaszenko

Kasia Groniec i Olaf Lubaszenko byli małżeństwem w latach 90-tych, a owocem ich związku jest córka Marianna. Niemniej jednak po dwóch latach piosenkarka wniosła pozew rozwodowy i para się rozstała.

Kate Moss i Johnny Deep

Johnny Depp i Kate Moss tworzyli najgorętszą parę w latach 90-tych. Uważani byli przez wielu za tych idealnych i perfekcyjnych. Niestety rozstali się, a po latach modelka przyznała, że długo rozpaczała po rozstaniu z aktorem.

„Straciłam kogoś, komu mogłam ufać. To był koszmar. Przez lata rozpaczałam” – przyznała Kate.

Pamiętacie te związki?

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej