Połącz się z nami

Meghan Markle znowu ZASKAKUJE! ŁAMIE kolejną tradycję!

Royal baby

Meghan Markle znowu ZASKAKUJE! ŁAMIE kolejną tradycję!

Księżna Sussexu już niejednokrotnie pokazała, że nie lubi ani nie ma zamiaru podporządkowywać się tradycjom rodzinnym. Czym tym razem szokuje Meghan?

Imię księcia, baby shower, wybór rodziców chrzestnych czy poród w innej placówce niż większość kobiet z rodziny królewskiej to tylko niektóre aspekty, którymi Meghan łamie tradycje rodzinne!

Kilka dni temu okazało się, że po raz kolejny księżna zbuntowała się i nie zamierza iść z tradycjami brytyjskiej rodziny królewskiej. Co tym razem?
Chodzi o …wózek dla małego Archiego!
Księżna Diana oraz księżna Kate dla swoich pociech wybrały wózek „Silver Cross” warty około 10 tysięcy złotych!

Można nawet rzec, że rodzina królewska jest od lat przypisana do tego rodzaju wózków, zatem Meghan nie powinna w ogóle zastanawiać się nad innym wyborem. Wózek jest bardzo stylowy i stworzony z myślą o wielbicielach historii i tradycji.

Nikt nie spodziewał się, że kolejna księżna wyłamie się z grona wielbicielek „Silver Cross” i wybierze …nowoczesny wózek!
Co najbardziej szokujące jest to model wózka, który często wybierany jest przez znane gwiazdy show – biznesu na całym świecie i raczej nikt się nie spodziewał, że swoje miejsce znajdzie w rodzinie królewskiej! Warto również dodać, że wózek ten jest o połowę tańszy od królewskiego Silver Cross’a.
Chodzi mianowicie o wózek Bugaboo Fox!


Mówi się, że wózek został sprezentowany w prezencie rodzinie królewskiej od znajomych, jak widać bardzo spodobał się Meghan, ponieważ postanowiła go zostawić.

To kolejny raz, kiedy księżna Meghan pokazuje, że potrafi postawić na swoim!  Który wózek bardziej się Wam podoba?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Royal baby

Do góry