Połącz się z nami

Miley Cyrus kończy 27 lat! Jak wyglądał ten rok?

Z życia gwiazd

Miley Cyrus kończy 27 lat! Jak wyglądał ten rok?

Miley Cyrus kończy 27 lat! Popularna amerykańska piosenkarka obchodzi dziś swoje 27 urodziny. To był zawrotny rok w jej życiu osobistym! Zobaczcie, pełen uniesień i niespodziewanych obrotów spraw rok z udziałem artystki!

Na początku wróćmy pamięcią wstecz, a dokładniej do 26 urodzin celebrtyki. Dokładnie rok temu Miley świętowała swoje 26 urodziny w towarzystwie ukochanego narzeczonego Liama Hemswrotha! Para była wówczas bardzo w sobie zakochana. Pokonywali największe kłody, które zostały stawiane przed ich nogami. Liam był wówczas dla Miley ogromnym wsparciem. Artystce chwilę wcześniej spłonął dom w Malibu, w wyniku pożaru, zabierając dosłownie wszystko, cały dorobek życia. Wówczas dla Cyrus najważniejsze i tak był jej ukochany oraz zwierzęta, którym na szczęście nic się nie stało!
Liam z okazji poprzednich urodzin piosenkarki pokusił się na miły wpis, na swoim profilu na Instagramie:

„Wszystkiego najlepszego dla mojej słodkiej dziewczyny. Jesteś cenniejsza niż kiedykolwiek. Jestem wdzięczny, że mam cię w moim życiu.”

Miley w załączonym zdjęciu pozuje wraz z jednym z pupili na tle balonowej tęczy. Była wówczas bardzo szczęśliwa…

Jak potoczyło się życie Miley Cyrus przez dokładny rok?

Przez ponad 8 miesięcy po 26 urodzinach Miley jej życie toczyło w się w miarę spokojnym tempem. Piosenkarka była wówczas żoną Liama Hemswortha, z którym wiodła spokojne i ułożone życie.
W sierpniu bieżącego roku w życiu artystki rozpoczął się punkt kulminacyjny, który na zawsze odmienił jej życie.

View this post on Instagram

My love ❤️

A post shared by Liam Hemsworth (@liamhemsworth) on

Kiedy w sierpniu obecnego roku okazało się, że Liam Hemworth i Miley Cyrus rozwodzą się świat oszalał!

Nikt nie mógł uwierzyć jak zgodne i szczęśliwe małżeństwo pod zaledwie ośmiu miesiącach postanowiło zakończyć formalnie swój związek. Do sądu trafił wówczas pozew o rozwód, złożony przez australijskiego aktora. Głównym powodem były niemożliwe do pogodzenia różnice. Dzięki, zakończonemu związkowi obydwoje mogli skupić się na swojej karierze i własnych priorytetach.

Chwilę później świat obiegły plotki o domniemanym romansie Miley z dziewczyną, a dokładniej Kaitlynn Carter – przyjaciółką rodziny. Co okazało się najbardziej zaskakujące, Miley nie ukryła w cień swojej nowej dziewczyny, a rzec można, sama pochwaliła się nową wybranką podczas Gali MTV VMA! Dwie blondynki przemierzały czerwony dywan trzymając się za ręce!

Związek obu Pań zakończył się tak szybko, jak tylko zaczął. Miley i Kaitlynn rozstały się po zaledwie miesiącu!

Wszyscy fani myśleli wówczas, że był to jednarozowy skok w bok i ucieczka od ciążącego na Miley rozwodu z Liamem. Nic jednak bardziej mylnego!

Już na początku października informowaliśmy Was o nowym związku Miley. Piosenkarka związała się z gwiazdą POP – Codym Simpsonem! Wieloletni przyjaciel Miley został przyłapany na pocałunku w jednej z restauracji ze znaną Miley Cyrus! Tak rozpoczęła się miłosna przygoda Miley i Codiego. Choć bezlitośni internauci dawali im zaledwie kilka tygodni para coraz bardziej emanowała swoją miłością. Udowadniały to romantyczne zdjęcia piosenkarzy czy ogromne wsparcie, którym obdarzył Cody swoją dziewczyną, gdy ta przebywała w szpitalu!

Tradycji jednak stała się zadość i Miley Cyrus oraz Cody Simspon zakończyli swój związek, o czym poinformowaliśmy Was zaledwie wczoraj.

Są to jednak na razie plotki, które obiegły świat. Zarówno Miley jak i jej partner nie skomentowali tych doniesień – więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ!

View this post on Instagram

My Idol 🖤

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Trzeba przyznać, że życie Miley nie jest prostą drogą. Piosenkarka nie ma szczęścia w miłości, nie mogąc znaleźć tej jednej i prawdziwej miłości!
Czego życzymy Miley? Przede wszystkim by spotkała na swojej drodze osobę, z którą będzie szczęśliwa i ułoży sobie życie na stałe!

Wszystkiego Najlepszego Miley! Przyłączacie się do naszych życzeń?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry