Miss Polski 2019: Lista kandydatek! Gdzie oglądać finałową galę?

8 grudnia 2019
Przez: : M.J

Już dzisiaj, 8 grudnia odbędzie się finał wyborów Miss Polski 2019 w Centrum Kongresowym w Katowicach. Jak prezentują się kandydatki do tytułu najpiękniejszej i gdzie oglądać wybory? Zobaczcie!

Już dzisiaj będziemy świadkami jubileuszowej 30. edycji konkursu piękności, w którym zostanie wyłoniona najpiękniejsza Polka. W zeszłym roku korona i główna nagroda trafiła do Olgi Buławy, która aktualnie pracuje jako stewardessa w liniach lotniczych PLL LOT.

Miss Polski 2019: Konkurs

Wybory najpiękniejszej Polki organizowane są w naszym kraju do 1990 roku. Wszystkie kandydatki, które zobaczymy dzisiaj na scenie, zostały wybrane do tego konkursu poprzez to, że wygrały w swoim regionie. Dziewczyny, które wygrały w swoim regionie, wicemiss i zaproszone dziewczyny, muszą przejść ćwierćfinały i finały, a następnie tylko wybrane z nich będą mogły powalczyć na finałowej gali o koronę tej najpiękniejszej. Nie tylko korona jest główną nagrodą, ale również nagrody o wartości 100 tysięcy złotych.

Dziewczyna, która zdobędzie tytuł najpiękniejszej będzie następnie reprezentowała nasz kraj na wyborach Miss Universe, Miss Supranational oraz Miss International. Na pewno ten tytuł pomoże spełnić marzenia o podróżowaniu, jak i otworzy przed dziewczynami drzwi do wielu nowych wyzwań, które już czekają na finalistkę 30. Konkursu Miss Polski.

Miss Polski 2019: Miss Polski Kandydatki

Już dzisiaj podczas uroczystej gali na scenie zobaczymy 24 kandydatki, które zawalczą o tytuł tej najpiękniejszej. Zobaczcie, z jakich regionów pochodzą dziewczyny!


Natalia Baran z Wałbrzycha
Paulina Bołoz z Krynicy-Zdroju
Agnieszka Choszcz z miejscowości Linia (pomorskie)
Aleksandra Drężek z Białegostoku
Weronika Frąckowiak z Oławy
Małgorzata Gierach Adrespol
Kornelia Gołębiewska z Morąga
Martyna Jagielska z Opola
Paulina Karasiuk z Wrocławia
Magdalena Karoń z Warszawy
Magdalena Kasiborska z Zabrza
Dominika Konarska z Sosnowca
Anna Kozłowska z Radomia
Marta Machnik z Rzeszowa
Justyna Maliszewska z Warszawy
Justyna Niegolewska ze Szczecina
Zuzanna Oszmian z Białegostoku
Karolina Piaścik z Łomży
Natalia Piguła z Łodzi
Nela Serwacińska z Konstantynowa
Marta Skwierczyńska ze Rzgowa
Anita Sobótka z Warszawy
Julia Szewczuk z Warszawy
Karolina Wiltowska z Jeleniej Góry

Do tego grona dołączą jeszcze dwie dziewczyny. Magdalena Karoń z Warszawy, która zdobyła tytuł Miss Internetu oraz Małgorzata Gierach z Łodzi, która została do tego konkursu wytypowana przez przedstawicieli miasta.

Miss Polski 2019: Gdzie oglądać konkurs piękności i kto go poprowadzi?

Finał wyborów najpiękniejszej Polki będziemy mogli zobaczyć w Telewizji Polsat o godzinie 20:00. Jubileuszową galę poprowadzą dla nas Paulina Sykut-Jeżyna wraz z Krzysztofem Ibiszem. Zobaczymy również Zygmunta Chajzera, który będzie dla nas komentował materiały archiwalne. Trzeba również dodać, że to właśnie Chazjer 30 lat temu poprowadził pierwszą Galę Miss Polski. Za kulisami rozmowy z kandydatkami do tytułu będzie przeprowadzała Agnieszka Hyży!

Macie swoją faworytkę?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej