Poznajcie sylwetki byłych Miss Polski. To królowe ostatnich 10 lat!

17 stycznia 2021
Przez: : P.Z.

Przed nami finałowa gala Miss Polski 2020, która odbędzie się już 17 stycznia. Podczas niej nie zabraknie atrakcji, a przede wszystkim poznamy tę najpiękniejszą Polkę wybraną w konkursie. Tymczasem przybliżymy wam sylwetki byłych królowych. Poznajcie zatem wszystkie Miss Polski mijającej dekady.

Wybory najpiękniejszej Polki

Miss Polski to konkurs piękności organizowany w Polsce od ponad trzydziestu lat, gdyż pierwszy z nich rzeczywiście odbył się w 1990 roku. Eliminacje do niego odbywają się na poziomie regionalnym, następnie wyłonione finalistki biorą udział w wielkim finale, gdzie główną nagrodą jest tytuł Miss Polski. Do 2014 roku zwyciężczyni reprezentowała Polskę w konkursie Miss World, natomiast od 2015 roku w konkursie Miss Universe, Miss International i Miss Supranational.

Warto przy tym podkreślić, że konkurs Miss Polski i Miss Polonia odbywają się obecnie niezależnie. Są to zatem dwa różne przedsięwzięcia, które często w dalszym ciągu są ze sobą mylone.

Od wielu lat finał konkursu Miss Polski transmitowany jest w telewizji Polsat, tak też będzie tym razem. Jednakże gala odbędzie się bez udziału publiczności. Dzisiejszego wieczoru o godzinie 20:00 będziemy mieli okazję zobaczyć 31. finał Miss Polski 2020. Wydarzenie poprowadzą niezastąpieni: Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna, towarzyszyć im będzie również Agnieszka Hyży, finalistka Miss Polski 2005.

Przed finałem jednak poznajcie sylwetki byłych miss ostatnich dziesięciu lat. Zobaczcie zatem, jak wyglądają byłe miss.

Miss Polski mijającej dekady.

Agata Szewioła – rok 2010

Miss Polski mijającej dekady
Agata Szawioła w koronie Miss Polski.

Angelika Ogryzek – rok 2011

Miss Polski mijającej dekady
Angelika Ogryzek podczas konkursu Miss Polski.

Katarzyna Krzeszowska – rok 2012

Ada Sztajerowska – rok 2013

Miss Polski mijającej dekady.

Ewa Mielnicka – rok 2014

Magdalena Bieńkowska – rok 2015

Paulina Maziarz – rok 2016

Kamila Świerc – rok 2017

Olga Buława – rok 2018

Magdalena Kosiborska – rok 2019

Zobacz także: Miss Polski 2020. Poznajcie piękne kandydatki!

Dzisiejszego wieczoru okaże się, która z kandydatek tegorocznego konkursu dołączy do grona Miss Polski.

Będziecie oglądać? Macie swoje typy?

Źródło: Instagram Katarzyna Krzeszowska, Instagram Ada Sztajerowska, Instagram Ewa Mielnicka-Cekała, Instagram Magdalena Bieńkowska, Instagram Paulina Maziarz, Instagram Kamila Świerc, Instagram Olga Buława, Instagram Magdalena Kasiborska.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej