„Na dobre i na źle”: Policjant Korban nie przeżyje? Roznerski zdradził losy granej przez niego postaci

3 stycznia 2022
Przez: : W.M.

To właśnie dla Piotra Korbana, którego w serialu Na dobre i na złe gra Mikołaj Roznerski, rzuciła Michała w dniu ślubu Hania Sikorka. Niestety życie policjanta jest zagrożone. Jak potoczą się losy Korban w dwójkowym serialu? Roznerski zdradził szczegóły, które z pewnością zainteresują widzów.

Czy Korban będzie żyć?
Piotr Korban w serialu Na dobre i na złe

Związek Korbana i Sikorki

Jeszcze do niedawna widzowie, którzy z zaciekawieniem śledzą losy bohaterów serialu Na dobre i na złe, trzymali kciuki za związek Hani Sikorki (Marta Żmuda-Trzebiatowska) i Michała Wilczewskiego (Mateusz Janicki). Niestety relacje zakochanych w sobie lekarzy zaczęły się psuć, gdy w życiu Hani pojawił się policjant Piotr Korban, którego gra Mikołaja Roznerski.

Przystojny stróż prawa rozkochał w sobie lekarkę, która porzuciła swojego narzeczonego w dniu ich ślubu. Niestety Hania i Piotr nie mogli długo nacieszyć się swoim szczęściem. Korban uległ poważnemu wypadku, a jego życie ocalił na stole operacyjnym, nie kto inny jak były partner Sikorki.

Czy Piotr Korban przeżyje?

Zanim Piotr Korban został wprowadzony przez lekarzy w stan śpiączki farmakologicznej, zdążył wyznać uczucie Hani. Niestety Sikorka nie mogła czuwać przy łóżku policjanta, gdyż za sprawą jego partnerki z pracy oraz tymczasowego dyrektora Szpitala w Leśnej Gorzej – Maksa Begera, Piotr został przeniesiony do innego szpitala.

Wielu widzów nie może doczekać się, jak potoczą się losy rannego Korbana. Czy Piotr zdoła wyzdrowieć i będzie z Hanią?

Zobacz także: Stefan Tretter będzie poważnie chory. Umrze?

Mikołaj Roznerski, który wciela się w postać policjanta w serialu Na dobre i na złe, zdradził na swoim profilu w mediach społecznościowych, że Korban wróci do zdrowia!

„Moi Drodzy już mogę Wam zdradzić w końcówce roku , że Inspektor Piotr Korban z @nadobreinazle.official wyliże się i będzie zdrów 🤗🤗

Wiem , ze ma rzesze ,, sympatyków,, , ale jeszcze Was podenerwuje 🤗💪❤️

A Doktor Sikorkę poprzytula 🤪” – napisał aktor

Z kim ostatecznie będzie Hania Sikorka? Czy lekarka zdecyduje sie na związek z Korbanem, a może wróci jeszcze do Wilczewskiego? Tego dowiemy się z kolejnych odcinków serialu Na dobre i na złe.

źródło: Instagram Roznerskiego/Instagram Na dobre i na złe

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz