”Nasz nowy dom”: Dostanie się do programu graniczy z cudem? Internauci ujawnili kulisy programu!

Słowa kluczowe:
castingnasz nowy domudział
21 września 2022
Przez: : M.J

Od lat na ekranach naszych telewizorów emitowany jest program Nasz nowy dom. Przez 19. sezonów produkcja pomogła wielu potrzebującym rodzinom i jak się okazuje, mieli oni sporo szczęścia. Z informacji, które pojawiają się w sieci wynika, że wcale nie tak łatwo dostać się do programu stacji Polsat. Jakie warunki trzeba spełnić?

Jak dostać się do programu Nasz nowy dom?

Zapewne niejeden widz zastanawiał się, co trzeba zrobić, aby ekipa budowlana wraz z prowadzącą program Katarzyną Dowbor zapukali do naszych drzwi. Jak się okazuje warunki, aby dostać się do polsatowskiej produkcji, nie są żadną tajemnicą.

ZOBACZ TAKŻE: “Nasz nowy dom”: Z programu odszedł Artur Witkowski! Przekazano widzom smutną informację

View this post on Instagram

A post shared by Nasz Nowy Dom (@nasznowydom)

Przede wszystkim potencjalni uczestnicy programu muszą wykazać, iż dana nieruchomość jest ich własnością. Dodatkowo dom lub mieszkanie nie może być własnością gminną, bądź służbową i komunalną. Nie wchodzą również w grę nieruchomości nieoficjalnie przekazane po zmarłych potomkach.

Co więcej, uczestnicy show, którzy dostali szansę od losu w postaci wyremontowanego domu muszą liczyć się z tym, że nie będą mogli go sprzedać przez sztywno określony czas. Na sam koniec warto dodać, że nieruchomość nie może być za duża. Ekipa ma naprawdę tylko 5 dni na kompletny remont.

ZOBACZ TAKŻE: Remont rzeczywiście trwa tylko 5 dni? Architekt zdradziła wszystko!

Dlaczego tak ciężko dostać się do programu Nasz nowy dom?

Jak czytamy powyżej, warunki, które trzeba spełnić, aby wziąć udział w programie, są jasne i klarowne. Niemniej jednak w sieci pod postem ogłaszającym casting do nowych odcinków pojawiło się wiele wpisów, w których internauci nie kryją, iż dostanie się do programu graniczy niemal z cudem.

“Ja dwa razy złożyłam wszystko, co potrzebne na rodzinę i do tej pory nikt się nie odezwał. Masakra”

“Też się zgłosiliśmy kiedyś i w tym roku też, ale zero odpowiedzi. A jestem samotną matką z trójką dzieci, w tym dwa z niepełnosprawnościami”

Warto wspomnieć o jednej z wypowiedzi Katarzyny Dowbor, która zasugerowała, że dobrze by było, gdyby uczestnicy mieli jakąś historię, która poruszy widzów.

ZOBACZ TAKŻE: Wiesław Nowobilski demaskuje program „Nasz nowy dom”! Ile zarabiają pracownicy na budowie?

“Ja zgłaszałam 3 razy i nikt się nie odezwał. Tam jest wszystko po znajomości “- czytamy na oficjalnym profilu programu.

Niemniej jednak wiele wskazuje na to, że to nie znajomości grają pierwsze skrzypce w doborze rodzin do programu stacji Polsat. Kasia Dowbor niejednokrotnie w wywiadach podkreślała, że zgłoszeń jest więcej niż przewidzianych w danej edycji remontów. Tym samym najzwyczajniej nie da się pomóc wszystkim, którzy wyrażają na to swoje chęci.

“Zgłaszających jest z pewnością tysiące, załapią się nieliczni, to jak totolotek”- piszą internauci.

Oglądacie Nasz nowy dom?

Źródło: Facebook/ Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej