“Nasz nowy dom”: Z programu odszedł Artur Witkowski! Przekazano widzom smutną informację

13 września 2022
Przez: : M.J

Na oficjalnym profilu w mediach społecznościowych programu Nasz nowy dom pojawił się post, który zasmucił widzów tej produkcji. Jak się okazuje, jeden z członków ekipy, który przez wiele lat pełnił funkcję kierownika budowy, żegna się z produkcją stacji Polsat. Artur Witkowski na planie programu pracował przez 8 lat.

Odejście Artura Witkowskiego

Program stacji Polsat już od wielu lat emitowany jest na ekranach naszych telewizorów. Niemal od samego początku z programem Nasz nowy dom związany był Artur Witkowski, który wraz ze swoją ekipą dołączył do produkcji w drugim sezonie. Warto podkreślić, że szef budowy był najstarszy stażem, zaraz po gospodyni Katarzynie Dowbor.

ZOBACZ TAKŻE: Kto naprawdę płaci za remont w programie? Uczestnicy ponoszą koszty?

W komunikacie, który pojawił się na profilu programu Nasz nowy dom, nie podano oficjalnego powodu odejścia Pana Artura. Jednak jakiś czas temu fani programu zauważyli u kierownika budowy pewne niepokojące symptomy. Jak się później okazało, co w jednym z komentarzy podkreślił sam Witkowski, doszło u niego do porażenia nerwu twarzowego. Jednak nie było to na tyle poważne i w szybkim tempie dolegliwość uległa poprawie.

Niemniej jednak widzowie zauważyli, że coraz częściej na ich ekranach pojawia się Wiesław Nowobilski ze swoją ekipą i zaczęli dopytywać o Witkowskiego. Teraz już jest wszystko jasne, bo jak podkreślono w oficjalnym wpisie. Pan Artur nie pojawi się więcej w programie Nasz nowy dom.

Artur Witkowski odszedł z programu Nasz nowy dom

Na Facebooku programu stacji Polsat czytamy:

“Dziękujemy Arturowi za 8 wspólnych lat! Za wspaniałą współpracę, zaangażowanie, serce włożone w każdy remont i poczucie humoru:) Za nami kilkadziesiąt wspólnych remontów i tyle samo szczęśliwych rodzin, których marzenia o nowym domu zostały spełnione. Nasza przygoda się zakończyła, ale możecie być spokojni – Artur nadal realizuje swoje projekty, buduje i remontuje! Trzymamy kciuki za kolejne zawodowe wyzwania i dziękujemy za wszystkie edycje, jakie razem zrobiliśmy!”

Pod wpisem nie brakuje wielu słów podziękowań za osiem lat pracy na planie i niesienia pomocy tym najbardziej potrzebującym. Bez wątpienia Pan Artur był bardzo lubiany wśród widzów programu Nasz nowy dom, o czym świadczą poniższe komentarze.

ZOBACZ TAKŻE: Wiesław Nowobilski demaskuje program „Nasz nowy dom”! Ile zarabiają pracownicy na budowie?

“Był najlepszym szefem budowy”

“Dużo zdrowia i wielkie dzięki za Pana wkład w te liczne remonty. Pokazał się Pan nie tylko jako świetny fachowiec, ale ciekawy człowiek o wielkim sercu, poczuciu humoru i wspaniałej energii. Zdrowia i powodzenia życzę”

“Panie Arturze, tyle dobra dał Pan ludziom! Niech się Panu szczęścia we wszystkim! “

My również życzymy wszystkiego, co najlepsze dla Pana Artura!

Źródło: Facebook / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej