Wiesław Nowobilski demaskuje program „Nasz nowy dom”! Ile zarabiają pracownicy na budowie?

27 lipca 2022
Przez: : M.J

Wiesław Nowobilski, którego widzowie doskonale znają z programu Nasz nowy dom, w jednym z wywiadów postanowił zdradzić smaczki zza kulis produkcji. Jak to możliwe, że remont faktycznie trwa tylko 5 dni? Ile zarabiają pracownicy w programie stacji Polsat?

Wiesław Nowobilski zatańczy w Tańcu z gwiazdami

Już jesienią startuje nowa edycja Tańca z gwiazdami, gdzie na parkiecie ponownie zobaczymy plejadę gwiazd. Jednym z uczestników, który zdecydował się na udział w show, będzie uwielbiany przez widzów kierownik budowy z programu Nasz nowy dom.

ZOBACZ TAKŻE: Kto naprawdę płaci za remont w programie? Uczestnicy ponoszą koszty?

Wiesław Nowobilski jest góralem o wielkim sercu, który już od lat remontuje domy najbardziej potrzebujących. Nie da się ukryć, że wokół programy Nasz nowy dom powstały już legendy, a pytania widzów głównie dotyczyły remontu. Jak to możliwe, że ekipa programu potrafi oddać gotowy dom w zaledwie 5 dni? Nowobilski w rozmowie z reporterem portalu Pomponik zdradził nieco więcej na ten temat.

ZOBACZ TAKŻE: “Nasz nowy dom”: Jakie warunki trzeba spełnić, aby dostać się do programu? Poznajcie zasady!

Ważna jest organizacja. No ludzie, którzy wiedzą, mają pojęcie o pracy. Nie robimy żadnych wylewek tynków, wszystko robimy na naszych zabudowach, więc nie czekamy, aż przeschnie, tylko lecimy po prostu dalej. Zamawiam niektóre produkty wcześniej, bo do każdego domu idą jednakowe materiały, czyli płyty gipsowej, płyty OSB. Nie muszę widzieć budynku, żeby to zamówić. A jak już jesteśmy na miejscu, to domawiamy materiały, które są potrzebne akurat w tym budynku”- zdradził Nowobilski.

Ile zarabiają pracownicy budowlani w programie Nasz nowy dom?

Nie da się ukryć, że wielu widzów zastanawia się również, na jakie kwoty mogą liczyć pracownicy budowlani, którzy w pocie czoła, pracują dzień i noc, aby zdążyć z terminem. Na to pytanie zdecydował się również odpowiedzieć kierownik budowy. Jak podkreślił Nowobilski, pracownicy w programie mogą liczyć na znacznie wyższe dzienne stawki, niż pracując w normalnej firmie budowlanej.

Dostają wyższą stawkę. Na pewno nie taką jak normalnie na budowie. To jest jednak ciężka praca, ale chłopcy są zorganizowani i zadowoleni. Mam nadzieję…”- dodał na koniec z uśmiechem.

Oglądacie program Nasz nowy dom? Będziecie kibicować Wiesławowi Nowobilskiemu w Tańcu z gwiazdami?

ZOBACZ TAKŻE: Katarzyna Dowbor odpowiada na zarzuty za pożar domu! To ekipa remontowa popełniła błąd?!

Źródło: Pomponik / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej