Połącz się z nami

Natalia Klimas została mamą! Pokazała pierwsze zdjęcie z córeczką!

News

Natalia Klimas została mamą! Pokazała pierwsze zdjęcie z córeczką!

Natalia Klimas właśnie podzieliła się ze światem radosna nowiną. Aktorka pierwszy raz została mamą, a poinformowała o tym swoich fanów na łamach Instagrama. Zamieściła zdjęcie z maleństwem.

W marcu tego roku obiegła media informacja, że aktorka Natalia Klimas jest w ciąży i razem z mężem spodziewają się swojego pierwszego dziecka.

 „Czasem, choć bardzo rzadko, wszystko układa się dokładnie tak, jak powinno” –  napisała wówczas Natalia, zamieszczając również wymowne zdjęcie.

Od tego momentu mogliśmy w sieci śledzić jak pięknie się zmienia, a jej ciążowy brzuszek staje się coraz większy. Widzieliśmy jej sesję zdjęciową i piękne baby shower (o czym pisaliśmy TUTAJ!). Gwiazda jakiś czas temu zdecydowała się również zdradzić, że pod sercem nosi córeczkę o imieniu Zuzia.

„Ostatni tydzień przeżyłam dzięki wsparciu tego Pana obok. Zresztą moja Mama też. Zdjął ze mnie cały ciężar. Mój mąż. Nie zapomnę tego nigdy.  Teraz, czekamy na pewną małą dziewczynkę, która bardzo się już rozpycha” – napisała aktorka kilka dni przed porodem zamieszczając zdjęcie z mężem.

Minął niecały tydzień od zamieszczenia ostatniego zdjęcia przez Natalię na Instagramie i córka jest już w jej objęciach. Aktorka podzieliła się tą informacją w sieci, pokazując nam siebie z maleństwem.

„Jest! Mam ją! Zuzia jest cała i zdrowa! 10/10, 51 cm, 3,4kg. Z całego serca chcę podziękować serdecznemu personelowi szpitala im. Świętej Rodziny, na Mokotowie…Słuchajcie, to jest jazda bez trzymanki!”- napisała po porodzie artystka.

Na tę wiadomość odzew był natychmiastowy. Od razu posypały się gratulację od fanów, jak również koleżanek z show-biznesu. Gratulowały między innymi: Anna Starmach, Tamara Arciuch, Ania Wendzikowska, Paulina Krupińska, Magdalena Lamparska, Paulina Sykut- Jeżyna czy Anna Kalczyńska.

My również dołączamy do gratulacji i życzymy szczęścia z małą Zuzią.

1 komentarz

1 komentarz

  1. Marika

    2 sierpnia 2019 w 08:59

    Cudowne są te zdjęcia 🙂 Siostra też niedawno mamą została. Dla małej kupiłam komplet pościeli velvet i ochraniacz do łóżeczka z sensillo. A siostrze dałam voucher na sesję zdjęciową. Będą miały fajną pamiątkę 🙂

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry