Połącz się z nami

Natalia Kukulska wspomina swoją mamę – pokazała stare zdjęcie

Natalia Kukulska

Z życia gwiazd

Natalia Kukulska wspomina swoją mamę – pokazała stare zdjęcie

Natalia Kukulska wspomina o swojej mamie – Annie Jantar. Warto zauważyć, że zbliża się 40. rocznica jej śmierci. Z tego powodu, szykuje się wiele specjalnych wydarzeń.

Natalia Kukulska urodziła się 3 marca 1976 roku w Warszawie. Jest polską piosenkarką, autorką muzyczną i producentką muzyczną. Córka słynnej piosenkarki Anny Jantar i kompozytora Jarosława Kukulskiego. Swoją karierę rozpoczęła od wydania albumu „Natalia” zawierającego piosenki dla dzieci. Następnie nagrała kolejne 3 dziecięce płyty, aż w 1996 roku nagrała album w stylu soul, pop i R&B. 10 lat temu razem ze swoim mężem wydała płytę CoMix. Co ciekawe, partner piosenkarki jest perkusistą w jej zespole. Ostatnio obchodzili 20. rocznicę ślubu, o której pisaliśmy TUTAJ.

Natalia Kukulska wspomina swoją mamę

Anna Jantar była wybitną piosenkarką. To jedna z najpopularniejszych polskich artystek lat 70. Zginęła 14 marca 1980 roku w katastrofie lotniczej samolotu lecącego z Nowego Jorku do Warszawy. Została pochowana na warszawskim Cmentarzu Wawrzyszewskim, a na grobie widnieje nazwisko: Anna Jantar Kukulska.

Na okładce miesięcznika „Zwierciadło” pojawiła się twarz znanej piosenkarki:

Ponadto, w związku ze zbliżającą się 40. rocznicą śmierci, Natalia Kukulska poinformowała na swoim Instagramie o serii wydarzeń upamiętniających jej mamę. Udostępniła również czarno-białe zdjęcie Anny Jantar w eleganckim, dwuczęściowym kostiumie. Jak się okazuje, to ulubione zdjęcie Natalii. Dodatkowo napisała w swoim poście:

„Już niedługo będziemy zapalać lampkę pamięci o mojej mamie w 40 rocznicę śmierci. Szykuje się kilka wydarzeń, o których wkrótce poinformuję. Dziś miało miejsce pewne nagranie telewizyjne… byli zaproszeni goście… a scenografię zdobiło jedno z moich ulubionych zdjęć w wielkim formacie… Zgadniecie, jaki to program?”

Pod zdjęciem pojawiło się również wiele komentarzy:

„Piosenki Pani Anny Jantar będą na zawsze w mojej play liście oraz sercu. Uwielbiam jej głos, muzykalność, ciepło oraz osobowość. Jej muzyka kojarzy mi się z moim dzieciństwem”

„Do dziś uwielbiam muzykę twojej mamy”

„Trudno uwierzyć, że to już czterdzieści lat. Wspominam Ją każdego roku w ten dzień”

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry