Natsu odchodzi z Teamu X! Influencerka zdradziła plany na przyszłość!

20 października 2021
Przez: : KS

Natsu odchodzi z Teamu X! Taką informacją jedna z najpopularniejszych influencerek w Polsce podzieliła się w filmiku opublikowanym na kanale na Youtube Sylwestra Wardęgi. Oprócz tego, zdradziła, jak chciałaby aby wyglądała jej przyszłość i czym planuje się zająć!

Kim jest Natsu?

Natsu, czyli Natalia Karczmarczyk jest liderka Teamu X, grupy twórców internetowych, którzy zdecydowali się zamieszkać pod jednym dachem, aby mieć łatwość w nagrywaniu wspólnych materiałów. Prócz nie do grupy należą także między innymi Patrycja Mołczanow, Czarek Nykiel oraz Monika Kociołek.

Sama Natalia wydaje się być bardzo interesującą postacią. Niedawno, swoich sił zdecydowała się spróbować w oktagonie podczas pierwszej gali High League. W walce wieczoru pokonała Lexy Chaplin, choć ich starcie na pewno nie należało do najłatwiejszych.

Działalność internetowa Natsu jest także trochę kontrowersyjna. Bowiem, influencerka sama przyznała się do reklamowania scamowych produktów. Oprócz tego, jakiś czas temu w sieci pojawiły się jej nagrania z przeszłości, na których pokazywała się na kamerkach dla dorosłych.

Zobacz także: Ile zarabia Natsu? Influencerka wyznała prawdę!

Natsu opuszcza Team X!

Już jakiś czas temu w sieci pojawiły się głosy, że któryś z członków Teamu X zdecydował się odejść z grupy. Niedawno, na oficjalnym kanale Teamu X na Youtube pojawił się filmik, na którym Karol Pieszko opowiada, że to on rezygnuje z projektu.

Jednakże, to nie koniec pożegnań w Teamie X! Okazuje się, że także Natsu odchodzi z projektu. Karczmarczyk o wieściach tych opowiedziała więcej na filmiku z ,,Psiakobusa’’ Sylwestra Wardęgi.

Natsu i Sylwester Wardęga
Natsu pojawiła się w Psiakobusie Sylwestra Wardęgi

Mianowicie, w przyszłym roku liderka chce opuścić Team X. Wszystko dlatego, że zdecydowała się sama stworzyć grupę influencerów i twórców internetowych, którzy będą rywalizować nowe projekty. Niestety, Natsu nie chciała zdradzić więcej szczegółów.

,,Mam ambicje, żeby się rozwijać i robić coś innego i uważam, że to nie jest cos złego. zobaczymy, jak to wyjdzie.’’

,,Chcę się spełniać i będę zadowolona bez różnicy, czy to będzie na poziomie Ekipy, czy to będzie na poziomie jakiegoś mniejszego kanału.’’

Nie da się ukryć, że informacja o tym, że Natsu odchodzi z Teamu X mogła zszokować fanów projektu.

źródło: Youtube/Instagram Natsu

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej