Natsu z Teamu X ujawniła swoje zarobki! Oszałamiająca kwota wpływa na jej konto…

19 października 2021
Przez: : M.J

Natalia Karczmarczyk, czyli znana z Teamu X Natsu zdradziła swoim obserwatorom, ile pieniędzy w ostatnim czasie wpływa na jej konto. Influencerka nie ukrywa, że to właśnie teraz zarabia najwięcej, a kwota po odjęciu wydatków robi wrażenie.

Team X

Natsu zyskała popularność w sieci, kiedy zdecydowała się dołączyć do popularnego Teamu X. Influencerka przyszła na świat w 1998 roku. Nie da się ukryć, że Natalia Karczmarczyk jest jedną z głównych gwiazd popularnej grupy Influencerów. Wraz z nią do Teamu X należą również Julia Żugaj, Monika Kociołek, Czarek Nykiel, czy Leksiu.

Team X.
Team X.

Jakiś czas temu na temat Influencerki zawrzało w sieci po tym, jak wyciekły do Internetu jej roznegliżowane zdjęcia i filmiki. 23-latka wówczas przyznała, że miała w swoim życiu okres, o którym teraz chce zapomnieć. Jak zaznaczyła, była wówczas “młoda i głupia”. Choć przyznała się do wszystkiego, to nie przeszkodziło jej to w dalszym rozwoju kariery.

Zapewne niejeden fan Teamu X zastanawia się, na jakie pieniądze mogą liczyć miesięcznie jego założyciele. Natsu, która nie da się ukryć jest jednym z filarów tej grupy, postanowiła poruszyć ten temat. Ile wynoszą miesięczne zarobki Natalii Karczmarczyk? Ta kwota niejednego z Was powali z nóg!

Ile zarabia Natsu z Teamu X?

Natalia odpowiadając na pytania fanów nie pominęła tego dotyczącego jej zarobków. Inflencerka przyznała, że to właśnie teraz ma najlepszy okres w swoim dotychczasowych życiu, jeżeli chodzi o zarobki. Jak również podkreśliła, dzięki potężnym pieniądzom zasilającym jej konto może coraz więcej inwestować:

“Przez to, że teraz walczę itp., jest to okres w moim życiu, kiedy zarabiam… Ale też jest to logiczne, jestem coraz większym influencerem i jest to okres, w którym faktycznie zarabiam najwięcej, ale też najwięcej zaczęłam inwestować”

Następnie jasno określiła sumę, która po odjęciu wszelkich wydatków zostaje na jej koncie:

“Jak już dużo osób wie, pracuję nad pewnym projektem, który wymaga dość sporych inwestycji. Po prostu jest to czas, kiedy po prostu wydaję dużo pieniędzy. Więc jakbym to miała po prostu podsumować, ile miałam pieniędzy dla siebie w danym miesiącu, po jakichś tam wydatkach, inwestycjach i tak dalej, no to 150 tysięcy. Wydaje mi się, że to był taki najlepszy miesiąc”– powiedziała szczerze 23-latka.

Niejednokrotnie pisaliśmy o zarobkach najbardziej znanych Influencerów. Bez wątpienia Natsu dołączyła do grona osób, które dzięki swoim kanałom w mediach społecznościowych dorobiły się fortuny.

Zobacz także: Ile wynoszą zarobki znanych Influencerów?

Źródło: YouTube / Instagram Natsu

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej