Połącz się z nami

Naturalna Małgorzata Kożuchowska zachwyca bez makijażu! Jak się prezentuje?

Naturalna Małgorzata Kożuchowska

Moda i uroda

Naturalna Małgorzata Kożuchowska zachwyca bez makijażu! Jak się prezentuje?

Naturalna Małgorzata Kożuchowska zachwyca na Instagramie! Aktorka opublikowała zdjęcie zupełnie bez makijażu, co zostało docenione przez internautów. Zobaczcie, jak prezentuje się Gosia!

Małgorzata Kożuchowska to niewątpliwie jedna z najbardziej uzdolnionych, popularnych i lubianych aktorek w naszym kraju. Od lat gości na ekranach naszych telewizorów, a swoimi rolami zyskuje sympatię kolejnych telewidzów. Urodziła się 27 kwietnia 1971 roku we Wrocławiu. Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. Swoją karierę rozpoczęła występując w Teatrze Dramatycznym, a następnie w Teatrze Narodowym.

Niewątpliwie swoją popularność zawdzięcza rolom w takich produkcjach jak „Kiler”, „Kiler-ów 2-óch”, „M jak miłość”, „Rodzinka.pl”, „Prawo Agaty” czy „Druga Szansa”. Kożuchowska zajmuje się również dubbingiem. Podkładała głos w takich filmach jak „Madagaskar” czy „Alicja w krainie czarów”.

View this post on Instagram

Zielono mi. Bez zmian.🐸🐸🐸🍀🍀🍀🍃🍃🍃 #nowydzień #wywiady#obowiązki#zaległości#porządki #telefony #życie

A post shared by Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_) on

Małgosia niezwykle ceni swoje życie prywatne, dlatego już dawno ustaliła granicę informacji, którymi dzieli się z mediami. Nie zdradza szczegółów związanych z rodziną i nie pokazuje nawet twarzy swojego synka. Małgorzata w 2008 roku wyszła za mąż za Bartłomieja Wróblewskiego. Wspólnie wychowują swojego 6-letniego synka.

Zobacz także: Kożuchowska pokazała ślubne zdjęcia! 12 lat temu stanęła na ślubnym kobiercu!

Naturalna Małgorzata Kożuchowska zachwyca bez makijażu!

Małgosia prężnie działa również w mediach społecznościowych, a w szczególności na Instagramie, gdzie regularnie publikuje posty i relacje. Aktorka słynie ze swojego stylu, dlatego za profilu Gosi znajdziemy mnóstwo modowych inspiracji. Jej konto cieszy się ogromną popularnością i liczy sobie ponad milion followersów!

Tym razem Kożuchowska opublikowała w pełni naturalne zdjęcie bez makijażu. Aktorka uśmiecha się w blasku słońca i korzysta z ostatnich ciepłych dni, witając jesień. Ma na sobie żółtą kreację, która dodatkowo nawiązuje do pory roku.

„Złota polska jesień! Kocham takie dni i to błogie jesienne słoneczko…🌻” – czytamy w opisie.

Pod postem szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci komplementują Małgorzatę. Czytamy:

„Gośka ale pięknie dziewczyno 😘”

„Najważniejsze to piękno natury”

„Bardzo ładnie pani Małgosiu 🤗😘”

A jak Wam się podoba Małgorzata bez makijażu?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry