Naturalna Małgorzata Kożuchowska zachwyca bez makijażu! Jak się prezentuje?

29 września 2020
Przez: : MC

Naturalna Małgorzata Kożuchowska zachwyca na Instagramie! Aktorka opublikowała zdjęcie zupełnie bez makijażu, co zostało docenione przez internautów. Zobaczcie, jak prezentuje się Gosia!

Małgorzata Kożuchowska to niewątpliwie jedna z najbardziej uzdolnionych, popularnych i lubianych aktorek w naszym kraju. Od lat gości na ekranach naszych telewizorów, a swoimi rolami zyskuje sympatię kolejnych telewidzów. Urodziła się 27 kwietnia 1971 roku we Wrocławiu. Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. Swoją karierę rozpoczęła występując w Teatrze Dramatycznym, a następnie w Teatrze Narodowym.

Niewątpliwie swoją popularność zawdzięcza rolom w takich produkcjach jak “Kiler”, “Kiler-ów 2-óch”, “M jak miłość”, “Rodzinka.pl”, “Prawo Agaty” czy “Druga Szansa”. Kożuchowska zajmuje się również dubbingiem. Podkładała głos w takich filmach jak “Madagaskar” czy “Alicja w krainie czarów”.

Małgosia niezwykle ceni swoje życie prywatne, dlatego już dawno ustaliła granicę informacji, którymi dzieli się z mediami. Nie zdradza szczegółów związanych z rodziną i nie pokazuje nawet twarzy swojego synka. Małgorzata w 2008 roku wyszła za mąż za Bartłomieja Wróblewskiego. Wspólnie wychowują swojego 6-letniego synka.

Zobacz także: Kożuchowska pokazała ślubne zdjęcia! 12 lat temu stanęła na ślubnym kobiercu!

Naturalna Małgorzata Kożuchowska zachwyca bez makijażu!

Małgosia prężnie działa również w mediach społecznościowych, a w szczególności na Instagramie, gdzie regularnie publikuje posty i relacje. Aktorka słynie ze swojego stylu, dlatego za profilu Gosi znajdziemy mnóstwo modowych inspiracji. Jej konto cieszy się ogromną popularnością i liczy sobie ponad milion followersów!

Tym razem Kożuchowska opublikowała w pełni naturalne zdjęcie bez makijażu. Aktorka uśmiecha się w blasku słońca i korzysta z ostatnich ciepłych dni, witając jesień. Ma na sobie żółtą kreację, która dodatkowo nawiązuje do pory roku.

“Złota polska jesień! Kocham takie dni i to błogie jesienne słoneczko…🌻” – czytamy w opisie.

Pod postem szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci komplementują Małgorzatę. Czytamy:

“Gośka ale pięknie dziewczyno 😘”

“Najważniejsze to piękno natury”

“Bardzo ładnie pani Małgosiu 🤗😘”

A jak Wam się podoba Małgorzata bez makijażu?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej