”New York Fashion Week”: Modelka o mało nie połamała sobie nóg! Wideo jest HITEM w sieci!

17 września 2022
Przez: : M.J

Podczas jednego z pokazów mody na tegorocznym New York Fashion Week jedna z modelek o mało nie połamała sobie nóg. Przejście po wybiegu w niebotycznie wysokich obcasach sprawiło kobiecie wiele trudności. Nagranie pojawiło się w sieci i już jest hitem!

Wpadki na pokazach mody

Nie da się ukryć, że stylizacje wychodzące spod rąk najsłynniejszych domów mody nie są najłatwiejsze do prezentowania ich przez modeli i modelki.

Niejednokrotnie w sieci można było zobaczyć nagrania, na których modelki miały problem z pokonaniem wybiegu, a tym bardziej, kiedy musiały przejść po nim w butach na wysokim obcasie. Jak się okazuje, nie zawsze potrafią poradzić sobie z takim wyzwaniem, a doskonałym tego dowodem jest nagranie z tegorocznego New York Fashion Week.

ZOBACZ TAKŻE: Ups! Marina i Wieniawa zaliczyły wtopę! Przekonajcie się sami!

Przypomnijmy, że jedna z najpopularniejszych modowych imprez rozpoczęła się w Nowym Jorku 9 września i potrwa do 14 września. To właśnie podczas pokazu Alicia’s Designs jedna z modelek w nim biorących udział, omal nie przypłaciła tego skręconymi kostkami.

Wpadka modelki na New York Fashion Week

Można śmiało powiedzieć, że wybiegi to istne tory przeszkód. Nie tylko dziewczyny aspirujące na modelki mają problem z chodzeniem w wysokich obcasach, ale również profesjonalistki. Nieznana mediom modelka podczas przejścia po wybiegu, wielokrotnie upadała chcąc go przejść w butach na niewiarygodnie cienkiej szpilce.

ZOBACZ TAKŻE: „Top Model”: Gigantyczna wpadka produkcji. Zapowiedź kolejnego odcinka wszystko zdradziła

Za każdym razem, kiedy lądowała „na deskach” wstawała z zachowaniem zimnej krwi i próbowała kontynuować przejście po wybiegu. Warto również zwrócić uwagę na zachowanie publiczności. Osoby, które zdecydowały się na własne oczy zobaczyć pokaz, na początku parsknęły śmiechem, aby później już dopingować modelce oklaskami.

Niemniej jednak podczas ostatniego wyjścia zrezygnowała z niewygodnego obuwia i zakończyła pokaz mody na boso. Zobaczcie nagranie!

Musicie przyznać, że mało kto, dałby radę przejść w takim obuwiu wybieg do końca bez ani jednej “wywrotki”.

Źródło: tmz / youtube

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej