„Top Model”: Gigantyczna wpadka produkcji. Zapowiedź kolejnego odcinka wszystko zdradziła

22 października 2021
Przez: : W.M.

W ostatnim odcinku Top model dosyć niespodziewanie z programem pożegnało się aż dwoje uczestników. Łukasz i Ola zdaniem jurorów wypadli najsłabiej i musieli opuścić program. Tymczasem w zapowiedzi kolejnego odcinka widać, że prawdopodobnie jeden z uczestników powrócił. Wpadka produkcji mocno zawiodła widzów.

Ostatni odcinek Top model

Nowa edycja Top Model trwa w najlepsze. W domu modelek i modelki ponownie zamieszali najlepsi uczestnicy wyłonieni podczas castingów, którzy marzą o wielkiej karierze w modelingu. Tytuł Top model trafi tylko do jednej osoby, a kto nią będzie, dowiemy się dopiero za kilka tygodni.

W ostatnim odcinku Top model uczestników czekało kilka wymagających zadań. Trzecia konkurencja była jednak decydująca. Modele i modelki z pomocą Julii Banaś przystąpili do sesji na łonie natury. Tym razem uczestnicy pracowali w grupach. Decyzja o tym, kto opuści program, należała oczywiście do jurorów, którzy nie mieli łatwego zadania. Po zagorzalej dyskusji ogłoszono, że z Top model pożegnać muszą się Aleksandra Skubis i Łukasz Wasilewski.

Zobacz także: Faworyci odpadli z Top Model. Widzowie nie dowierzają.

Łukasz odpadł z Top Model 10
Aleksandra Skubis odpadła z Top Model 10

Uczestnik wróci do Top Model?

Odejście z programu Łukasza i Oli wywołało wielkie poruszenie. Widzowie po raz kolejny zarzucili jurorom, że podjęli niesłuszną decyzję i zarówno Ola, jak i Łukasz zasługiwali na to, aby walczyć o tytuł Top model.

Okazuje się, że produkcja programu zaliczyła ostatnio niemałą wpadkę. Gdy ostatni odcinek Top model dobiegł końca, jak zwykle pokazano zapowiedź z fragmentami, co wydarzy się już za tydzień.

Na krótkiej zapowiedzi widzimy, jak Krupa informuje, że ktoś „zdecydował się odejść”. Wcześniej widać także, że pośród uczestników jest Ola, która jako ostatnia opuściła Top model. Oznaczać to może, że Aleksandra Skubis została przywrócona do programu na miejsce osoby, która zrezygnowała.

https://twitter.com/eeeemati/status/1450938207047192581?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1450938207047192581%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fparty.pl%2Ftv-show%2Fwpadka-w-top-model-fani-sa-wsciekli-kiedy-sie-nauczycie-by-nie-spojlerowac-139578-r1%2F

Czy faktycznie tak będzie, dowiemy się dopiero w najbliższym odcinku Top model, który pojawi się w telewizji już w środę.

Zobacz także: Wiemy, jak wygląda mama Nicole z Top Model

Widzowie są wściekli, że produkcja zbyt szybko zdradziła, co wydarzy się w kolejnym odcinku reality-show. W sieci aż roi się od komentarzy internautów, którzy zawiedzenie są takim spoilerem.

Top model sezon11
Uczestnicy nowej edycji Top Model

źródło: Instagram Top model/odcinki Top model

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej