Nicola z „Rolnik szuka żony 10”: [wiek, praca, Instagram]

6 października 2023
Przez: : W.M.

Nicola to jedna z kandydatek, które na swoje gospodarstwo zaprosił Darek. Kim jest i co wiadomo o Nicoli z Rolnik szuka żony 10? Ile ma lat i czym zajmuje się na co dzień?

Nicola z Rolnik szuka żony 10: wiek

Nicola ma 22 lata. Uczestniczka Rolnik szuka żony 10 pracuje i mieszka w Bydgoszczy. Aktualnie Nicola jest studentką pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej.

Nicola z Rolnik szuka żony ma wiele pasji. 22-latka chętnie czyta książki i ceni dobre kino. Nicola bardzo lubi spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.

Rolnik szuka żony 10

Rolnik szuka żony to jedno z najbardziej kultowych reality-show, które od wielu lat emitowane jest na antenie TVP1. Ta popularna produkcja doczekała się już 10 edycji, a pierwszy odcinek najnowszego sezonu trafił na ekrany 17 września.

W jubileuszowym sezonie programu ponownie poznajemy pięciu sympatycznych rolników: Agnieszkę, Annę, Darka, Waldemara oraz Artura, którzy postanowili podjąć się trudnego wyzwania i szukają miłości przed kamerami. Każdy z nich otwiera swoje serce i gospodarstwo, aby znaleźć tę jedyną osobę, która ich pokocha i zechce podzielić z nimi życie na wsi.

Emisja nowych odcinków Rolnik szuka żony 10 co niedzielę o godzinie 21:20 na antenie TVP1.

Nicola z Rolnik szuka żony 10: partner

Nicola to jedna z kandydatek Darka. Poza 22-latką rolnik na swoje gospodarstwo zaprosił również Marysię oraz Natalię.

Zobacz także: Co wiadomo o Darku z Rolnik szuka żony 10?

Nicola przyznała, że jej największym marzeniem jest odnalezienie miłości. Jest zdania, że mając u swojego boku odpowiednią osobę, wszystko staje się piękniejsze. Kandydatka Darka wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia, ale nie w ideały i związki, w których partnerzy nie dają z siebie wszystkiego.

Nicola z Rolnik szuka żony 10: Instagram

Nie wiadomo jeszcze, czy Nicola z Rolnik szuka żony 10 prowadzi swój profil na Instagramie.

Kim jest Nicola z Rolnik szuka żony 10?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej