Połącz się z nami

Nie żyje aktor „Barw szczęścia” i „Kogla Mogla”. Odszedł w wieku 81 lat…

Paweł Nowisz

News

Nie żyje aktor „Barw szczęścia” i „Kogla Mogla”. Odszedł w wieku 81 lat…

Na oficjalnym profilu serialu Barwy szczęścia pojawiła się niezwykle smutna wiadomość. W wieku 81 lat odszedł ceniony aktor Paweł Nowisz. Widzowie serialu stacji TVP oraz filmu Kogel-Mogel na pewno pamiętają jego kultowe role.

Paweł Nowisz nie żyje. Aktor z Barw szczęścia miał 81 lat.

15 października na oficjalnym profilu w mediach społecznościowych serialu Barwy szczęścia pojawiła się smutna wiadomość. Odszedł wybitny aktor filmowy i teatralny, który na swoim koncie ma wiele kultowych ról:

“Z trudnym do wyrażenia żalem zawiadamiamy o śmierci Pana Pawła Nowisza, wybitnego aktora teatralnego, filmowego i telewizyjnego, naszego Przyjaciela. Mieliśmy zaszczyt pracować z Panem Pawłem na planie naszego serialu, w którym od lat tworzył niezapomnianą postać Fryderyka Struzika. Będziemy wspominać tę wspólną prace z sentymentem i podziwem dla talentu i osobowości Pana Pawła”.

O śmierci Pawła Nowisza poinformowała również Ilona Łepkowska. W filmie Kogel-Mogel aktor wcielał się w niezapomnianą rolę sąsiada Solskich, Józefa Goździka. Niebawem swoją premierę będzie miała kolejna część filmu Koniec świata, czyli Kogel-Mogel 4, której aktor już nie zobaczy.

“Bardzo smutna wiadomość. Zmarł Paweł Nowisz… Na premierę czeka wciąż „Koniec świata czyli Kogel-Mogel 4” z jego udziałem… Odbędzie się już niestety bez Niego na scenie, pozostanie tylko na ekranie i w pamięci widzów…”- czytamy na Facebooku Ilony Łepkowskiej.

Zobacz także: Odszedł aktor z serialu Barwy szczęścia. Cierpiał na nieuleczalną chorobę.

Filmy z udziałem Pawła Nowisza

Paweł Nowisz pierwszy raz na ekranie pojawił się w 1977 roku w filmie Indeks. Życie i twórczość Józefa M. Następnie wystąpił w kilkudziesięciu produkcjach. Od 2010 roku wcielał się w rolę Fryderyka Struzika w uwielbianym przez widzów serialu Barwy szczęścia. Zagrał również w filmach Kiler, Różyczka, Ryś, czy Chłopaki nie płaczą.

Rodzinie i najbliższym aktora składamy kondolencje…

Zobacz także: Nie żyje 22-letnia piosenkarka! Tragiczne wieści…

Źródło: Instagram Barwy szczęścia

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry