Nie żyje Tadeusz Gołębiewski – właściciel sieci hoteli!

22 czerwca 2022
Przez: : M.S.

Nie żyje założyciel najpopularniejszych hoteli w Polsce – Tadeusz Gołębiewski. Nie doczekał otwarcia swojego nowego hotelu. Przedsiębiorca miał 79 lat.

Kim był Tadeusz Gołębiewski?

Tadeusz Gołębiewski był założycielem fabryki cukierniczej oraz sieci Hotelu Gołębiewski. Wyroby cukiernicze zaczął produkować w 1966 rok, a kilka lat później założył Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego Tago. Obecnie firma prowadzi działalność eksportową w ponad 60 krajach.

ZOBACZ TAKŻE: NIE ŻYJE GWIAZDA YOU CAN DANCE

W 1991 roku wybudował swój pierwszy hotel w Mikołajkach. Kolejne hotele powstały w Wiśle, Karpaczu i Białymstoku. Niebawem nastąpi otwarcie następnego hotelu Gołębiewski w Pobierowie, którego właściciel nie doczekał.

Śmierć Tadeusza Gołębiewskiego

22 czerwca do mediów trafiła informacja o śmierci przedsiębiorcy. Tadeusz Gołębiewski zmarł 21 czerwca w wieku 79 lat. Śmierć biznesmana potwierdziła Agnieszka Gawińska:

“Tak, potwierdzam tę informację. Dziś ukaże się informacja na stronach internetowych hoteli i przedsiębiorstwa TAGO. Upoważniona jestem tylko do przekazania informacji, że Tadeusz Gołębiewski zmarł w dniu wczorajszym” – powiedziała Gawińska.

Do tej pory nieznana jest przyczyna śmierci przedsiębiorcy.

ZOBACZ TAKŻE: W DNIU ŚLUBU ZMARŁA NARZECZONA GWIAZDY X FACTOR

Rodzinie i przyjaciołom Tadeusza Gołębiewskiego składamy najszczersze kondolencje.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej