Połącz się z nami

Nowa fryzura Lewandowskiego to hit! Internauci ją pokochali!

nowa fryzura lewandowskiego

Moda i uroda

Nowa fryzura Lewandowskiego to hit! Internauci ją pokochali!

Piłkarz jak wiele innych osób przestrzega kwarantanny, a co z tym idzie, nie może wybrać się do fryzjera! Nowa fryzura Lewandowskiego to hit.

Zobaczcie, jak aktualnie prezentuje się szczęśliwa rodzina Lewandowskich. Jak widać na zdjęciu, nieprzystrzyżone włosy Roberta wcale nie przysparzają mu dodatkowych zamartwień!

Robert Lewandowski to jeden z najlepszych piłkarzy na świecie. Napastnik reprezentacji polski i niemieckiego klubu Bayern Monachium niedawno świętował kolejny sukces, gdyż końcem ubiegłego roku Robert nominowany został do Złotej Piłki i ostatecznie znalazł się na wysokim ósmym miejscu.

Niebywały talent Lewandowskiego przekłada się oczywiście także na zarobki jednego z najlepszych napastników świata. Niedawno dziennik „L’Equipe” opublikował listę najlepiej zarabiających piłkarzy w Europie i jak się okazuje, nasz rodak uplasował się na dziesiątym miejscu.

Poza sukcesami na murawie piłkarz może pochwalić się także udanym życiem prywatnym. Razem ze swoją żoną Anną Lewandowską są już dumnymi rodzicami 3-letniej Klary, a niebawem na świecie pojawi się ich kolejny potomek.

Nowa fryzura Lewandowskiego to hit

Niestety sytuacja, która od kilku tygodni panuje na świecie, nie jest optymistyczna. Rozprzestrzeniający się koronawirus powoduje, że z każdym dniem odnotowywanych jest tysiące nowych zakażonych oraz niestety w tym także przypadków śmiertelnych.

Anna Lewandowska, która od początku epidemii starała się wspierać swoich fanów, podtrzymując ich na duchu, niedawno zdradziła, że miała chwile zwątpienia.

Wszystko wskazuję na to, że rodzina w oczekiwaniu na nowego członka rodziny stara się dostrzegać plusy w całej sytuacji tym, doceniając to, że wciąż są razem!

„Najważniejsze, że razem💓

Doceniajmy 🙌 choć nic nie jest takie samo…

Dużo siły dla wszystkich” – podpisała Anna wspólne rodzinne zdjęcie

Fani licznie komentowali nowe zdjęcie rodziny Lewandowskich, a spostrzegawczy obserwatorzy zauważyli nową fryzurę Roberta!

„Ale Lewy ma fryzurkę 😂🙈”

„Robert włosy ! 🔥”

„Lewemu fryzjer by się przydał”

Na ostatni z powyższych komentarzy Ani odpowiedziała, że uwielbia męża w takim wydaniu!

„uwielbiam tak!” – skomentowała Lewa

A jak Wam podoba się Lewandowski w nowej fryzurze?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry