Nowa uczestniczka “Love Island” jest przyjaciółką Ady Śledź z pierwszej edycji! W sieci mają wspólne zdjęcia!

25 lutego 2021
Przez: : M.J

Już w niedzielę, 28 lutego startuje trzecia edycja randkowego reality-show “Love Island. Wyspa Miłości”. Produkcja przedstawiła już pierwszych uczestników, a jedno zdjęcie na Instagramie wiele zdradza. Okazuje się, że nowa uczestniczka “Love Island” jest przyjaciółką Ady Śledź z pierwszej edycji! Zobaczcie, wspólne zdjęcie dziewczyn!

“Love Island. Wyspa Miłości”

Programy typu reality-show cieszą się sporą popularnością w naszym kraju. Jak widzimy, nie brakuje młodych ludzi, którzy pragną zaistnieć. Zgłaszają się do nich, aby przeżyć przygodę życia, znaleźć miłość, czy wygrać duże pieniądze. Jedną z takich produkcji jest program “Love Island. Wyspa Miłości”, który już po raz trzeci niebawem zagości na naszych ekranach.

Zobaczcie również: Gwiazda „Love Island” zagra w „Dziewczynach z Dubaju”!

W hiszpańskiej willi po raz trzeci zamieszkają piękne kobiety i przystojni mężczyźni, którzy pod stałą obserwacją kamer będą walczyli o to, aby znaleźć sobie parę i nie odpaść z programu. Na oficjalnym profilu programu w mediach społecznościowych przestawiono nam już pierwszy uczestników. Jak wiadomo, przed internautami nic się nie ukryje, a jedno zdjęcie zdradziło, że Waleria doskonale się zna z Adą Śledź.

Nowa uczestniczka “Love Island” to przyjaciółka Ady Śledź.

Okazuje się, że jedną z dziewczyn, która zamieszka w hiszpańskiej willi będzie Waleria Szewczyk. Sama o sobie mówi, że ma artystyczną duszę. Jak do tej pory nie miała szczęścia w miłości, gdyż wszystkie swoje dotychczasowe związki uważa, za tragiczne.

Pod zdjęciem pojawił się komentarz od Ady Śledź, która w pierwszej edycji programu była najmłodszą uczestniczką. Śledź pod zdjęciem napisała:

“MOJA FAWORYTKA ❤️❤️❤️❤️🥂”

Internauci zauważyli, że w sieci niejednokrotnie pojawiały się zdjęcia Walerii i Ady, które okazuje się, że są dobrymi przyjaciółkami. Na Instagramie nowej uczestniczki show również możemy znaleźć zdjęcie z Adą. Wszystko wskazuje na to, że Waleria będzie miała przed telewizorami duże wsparcie i na pewno może liczyć na kilka dobrych rad.

https://www.instagram.com/p/CJ_gr3GBP52/

Jak Wam się podoba nowa uczestniczka programu? Myślicie, że to właśnie na Wyspie Miłości znajdzie swoją drugą połówkę?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej