Nowa wersja programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” już niebawem! Poznajcie zasady talent-show “Starstruck”

20 czerwca 2022
Przez: : M.J

Jak donosi portal Wirtualnemedia już niebawem w telewizji ma pojawić się nowy talent-show o nazwie Starstruck. Jak również wynika z nieoficjalnych jeszcze informacji powyższego portalu, produkcja ma pojawić się w stacji Polsat. Nie da się ukryć, że do złudzenia przypomina show Twoja Twarz Brzmi Znajomo, jednak różni się jednym istotnym szczegółem. Poznajcie zasady!

Polska wersja talent-show Starstruck

Nowe programy typu reality-show powstają “jak grzyby po deszczu”. Jak donosi teraz portal Wirtualnemedia już niebawem w polskiej telewizji ma pojawić się program, który oparty jest na formule popularnego w latach 90. Stars in Their Eyes.

ZOBACZ TAKŻE: Ogromne zmiany w “You Can Dance. Nowa generacja”

Starstruck to produkcja, która powstała w tym roku w Wielkiej Brytanii dla kanału ITV. Nie da się ukryć, że sama formuła programu łudząco przypomina show Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie swoje talenty wokalne prezentują gwiazdy. Niemniej jednak tym razem w show pojawią się nieznane osoby, które zostaną wyłonione na podstawie castingów.

ZOBACZ TAKŻE: “Królowe życia”: To definitywny koniec programu? Do KRRiT wpłynęły setki skarg!

View this post on Instagram

A post shared by Starstruck (@starstruckuk)

Zasady programu Starstruck

Podczas castingów zostaną wyłonione osoby, które mają za zadanie odwzorować swoich idoli ze świata muzyki. Pod uwagę będzie brany talent wokalny, ruchowy i wizualny. Na zwycięzcę będzie czekać nagroda pieniężna (w Wielkiej Brytanii było to 50 tys. funtów).

Jak donosi portal Wirtualnemedia castingi już wystartowały. W programie mogą brać udział osoby od 18 roku życia.

“Uwielbiasz śpiewać? Potrafisz naśladować głos swojego idola lub innych znanych artystów? Marzysz o solidnej lekcji śpiewu u najlepszych trenerów w Polsce? Chcesz przeżyć super przygodę w nowym muzycznym show? Zgłoś się na casting”– informuje Endemol Shine Polska.

Na chwilę obecną nie wiadomo, kiedy odbędzie się premiera, jednak informator powyższego portalu donosi, że ma on być emitowany w stacji Polsat. Na ten moment nie jest również znany skład jury oraz prowadzący. Dodajmy, że podobna produkcja miała już miejsce w polskiej telewizji. W latach 1998-1999 w stacji TVN emitowano program Zostań gwiazdą, który był oparty na holenderskim formacie Soundmixshow. Wówczas show doczekało się dwóch edycji.

Program Starstruck.
Jury brytyjskiej wersji Starstruck.

Czy to oznacza, że nowa produkcja zastąpi uwielbiane przez widzów show Twoja Twarz Brzmi Znajomo? O tym bez wątpienia przekonamy się już niebawem.

Źródło: Instagram / Wirtialnemedia.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej