Nowy juror “Twoja Twarz Brzmi Znajomo 21”! Znamy już cały skład

27 czerwca 2024
Przez: : M.J

Telewizja Polsat intensywnie przygotowuje się do emisji 21. edycji popularnego programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, który zadebiutuje na antenie jesienią tego roku. W nadchodzącym sezonie program ponownie będzie oceniany przez czteroosobowe jury. Znamy już cały skład!

Jury Twoja Twarz Brzmi Znajomo 21

Jak podają media, do grona jurorów dołączy Justyna Steczkowska, która do niedawna pełniła rolę trenerki w programie „The Voice of Poland” emitowanym na TVP2. Piosenkarka zasiądzie obok Małgorzaty Walewskiej i Piotra Gąsowskiego, którzy już wcześniej oceniali uczestników show.

Małgorzata Walewska i Piotr Gąsowski, ponownie zasiądą za stołem jurorskim, wzbogacając skład o swoje doświadczenie i profesjonalizm. Justyna Steczkowska, nowa jurorka, ma szansę sprawdzić się w nowej roli. To z pewnością wniesie świeżość i nowe spojrzenie na oceny uczestników.

Nowy juror w “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Stefano Terrazzino, znany tancerz, piosenkarz i aktor, został oficjalnie potwierdzony jako czwarty juror. Terrazzino ma bogate doświadczenie z formatem „Twoja twarz brzmi znajomo”, ponieważ występował w nim już dwukrotnie jako uczestnik. W 2015 roku wygrał trzecią edycję programu. Niedawno ponownie zachwycił widzów swoimi metamorfozami, biorąc udział w jubileuszowym, dwudziestym sezonie show.

“Ogłaszamy nowego jurora! 📣 Tej osoby nie trzeba Wam przedstawiać, bo była u nas już dwa razy! 😎 W najnowszej, 21. edycji #TTBZ nowych uczestników oceniać będzie nie kto inny jak 👉 @stefanoterrazzino 💥 Stefano witamy po drugiej stronie stołu 👋😉”

Stefano Terrazzino, który od lat związany jest z programem, nie tylko jako uczestnik, ale teraz także jako juror, wniesie do programu swoją wiedzę i umiejętności. Jego udział w programie, zarówno w roli uczestnika jak i jurora, świadczy o jego wszechstronności i zaangażowaniu w projekt.

Nowy skład jurorów zapowiada interesujący sezon pełen emocji i niespodzianek. Justyna Steczkowska, jako nowa twarz w składzie, wprowadzi nowe perspektywy. Natomiast Stefano Terrazzino, dzięki swojemu doświadczeniu w programie, doda wiarygodności i profesjonalizmu. Widzowie z pewnością mogą liczyć na fascynujące i pełne pasji oceny oraz niezapomniane metamorfozy uczestników.

Zarówno produkcja, jak i fani programu, z niecierpliwością czekają na premierę nowego sezonu. Nie mamy wątpliwości, że przyniesie on wiele niespodzianek i niezapomnianych chwil. 21. edycja „Twoja twarz brzmi znajomo” obiecuje być jednym z najważniejszych wydarzeń telewizyjnych tej jesieni.

ZOBACZ TAKŻE: Wszyscy zwycięzcy programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Pamiętacie?

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej