Nowy program w TVP – o czym jest “Nation’s best cover artist”?

5 grudnia 2021
Przez: : MC

Szykuje się nowy program w Telewizji Publicznej! Jak zapowiedział sam Tomasz Kammel, będzie to nie lada gratka dla uzdolnionych fanów muzyki. Na czym polega Nation’s best cover artist i jak zgłosić się do programu? Tłumaczymy!

View this post on Instagram

A post shared by Tomasz Kammel (@tomaszkammel)

Programy muzyczne

Nie da się ukryć, że muzyczne programy cieszą się w naszym kraju ogromną popularnością, a widzowie z zapartym tchem śledzą kolejne odcinki show. Dużym zainteresowaniem darzą również samych uczestników, którzy niekiedy stają się prawdziwymi gwiazdami. Jednym z najbardziej popularnych programów jest m.in. The Voice of Poland, który w ostatnich dniach doczekał się finału 12. edycji.

Zobacz także: Kto wygrał The Voice of Poland 12?

Prezes stacji TVP

Nowy program w TVP

Jak się okazuje, to nie koniec muzycznych nowości. Aleksander Sikora podczas wielkiego finału The Voice of Poland zapowiedział, że wkrótce na antenie TVP pojawi się nowy program – Nation’s best cover artist. Show ma polegać na odtworzeniu danego utworu możliwie jak najbardziej podobnie do oryginału. W programie mogą brać udział zarówno soliści jak i zespoły.

Zobacz także: Finałowe stylizacje gwiazd podczas ostatniego odcinka The Voice of Poland 12

“Grasz z kolegami jak Beatlesi albo Queen? Masz zespół, który zna wszystkie piosenki T.Love albo Dżemu? Śpiewasz i wyglądasz jak Billie Eilish lub Ed Sheeran? Zgłoś się do programu, nakręcimy twój pierwszy profesjonalny teledysk i zagrasz na żywo przed milionami widzów” – poinformował Tomasz Kammel.

Aleksander Sikora dodał:

“Znasz na pamięć wszystkie przeboje swoich muzycznych idoli, wyglądasz i śpiewasz jak oni? Teraz nie musisz ukrywać się w internecie. To pierwszy program telewizyjny dla zespołów i solistów, którzy wykonują największe hity znanych gwiazd”

Jeśli chcesz wziąć udział w programie, swoje zgłoszenie wyślij pod adres: [email protected] Do treści należy dołączyć swoje zdjęcie i krótki film, na którym zaprezentujesz swoje umiejętności muzyczne. Produkcja odezwie się do wybranych kandydatów z zaproszeniem na casting.

Planujecie oglądać nowy program?

źródło: Instagram Tomasza Kammela, Wiadomoscicom

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz